Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A zynerit segít a gyullat...

A zynerit segít a gyullat pattikat eltüntetni? és csak orvos írhatja fel?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én zinerytet használok, nekem a háziorvos ajánlotta a pattanásaimra, és igen, csak receptre kapható. Egyébként egyelőre bevált, elvileg 3 hónap után kell tartós eredménynek lennie.
2009. okt. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Na igen nekem is anno felírta a bőrgyógyász. 6 hónapig használta, az idő alatt szép volt az arcom, de miután abahagytam megint kijöttek a pattanások. Ennyit az orvosok által felírt gyógyszerekről, krémekről. Sz@rt sem ér, büdös, és mint minden gyógyszernek ennek is van mellékhatása, és ha szerencsés vagy akkor nem vált ki az nálad bármi féle bőrpírt, viszektést vagy elváltozást és rohadtul tönkreteszi a bőrt , elvékonyítja.

Erre mondom azt, hogy mint minden gyógyszer, orvosság csak a TÜNETEKET NYOMJÁK EL, DE AZ OKOT NEM SZÜNTETIK MEG. Pedig azt kellene.Mindeig az okot kellene megkeresni és úgy orvosolni a problémát.És még mellékhatás is felléphet.

Nekem az Ilcsi jelentette a megoldást. Abszorut natur kozmetikumok, csak gyógynövényekből készülnek , nincs ben tartósítószer, a szinezék természetes, növényekből kivont és semmi vegyi adalék nincs benn mint a bolti termékekben.

De aki ez akarja használni, akkor használja.De majd úgyis rájön, hogy csak addig szép az arca míg ekkel a készítményekkel kezeli és ha abbahagyja akkor egy idő után leheyn az pár hét vagy hónap vagy akár fél év is, újra visszeesik a régi állapotba. De hát ez van. Erről szól a Gyógyszeripar Business. Csak a pénz ami fontos ebben a világban, lesz@rják, az emebereket, őket nem érdekli, hogy utánna milyen mellékhatás lép fel egy gyógyszer után,az a lényeg, hogy megvegye azt a bizonyos készítményt drágán, (mert azért ez se olcsó valljuk ve a Zinerit)ha jelenzkezik egy mellékhatás bevesz rá egy másik gygógyszert. Itt az a lényeg minél begebbek legyünk, hogy minél több gyógyszert fogysszunk, meg arrólnem is beszélve, hogy az orvosok jó pénzt kapnak minden egyes felírt vény után.

Ez csak a saját privát véleményem volt.

Én tuti nem mérgezem magam semmilyen gyógyszerrel. Ha fáj a fejem hülye leszek bevenni fájdalomcsillapítót, inkább lefekszem eludni és akkor elmúlik.

Bocsi,hogy kicsit eltértem a támától.

2009. okt. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
2 hét alatt nyoma nem volt 1 pattanásnak sem, 2 hónap alatt örökre eltüntetett mindent :)
2009. okt. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
A második válaszoló nem tudom mit használt de nekem az abbahagyás után is szép maradt a bőröm, szerintem túl sokat puszilkodott a pattanásos barátnőivel és újrafertőződött...
2009. okt. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Figyelj kedves második:

Én most használoma Zyneritet, nem tudom mi lesz ha abbahagyom de most gyönyörű tiszta a bőröm, és ahhoz képest hogy az a hú de jó Vichy, meg a többi patikai vezető krémmárka, semmi javulást nem hoz, nekem bőven csodálatos, hogy amíg használom síma és tiszta a bőröm...

2009. okt. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

Második vagyok.

Kedves Utolsó hozzászóló!és a többinek is szól. Nekem nem használt a Zinerit, de mindki másképp reagél a szervezete a gyógyszerekre, így ki tudja lehet azért neked használni fog. Nem vagyunk egyformák szerencsére.

Azt mét hozzátenném, hogy én egyetlen egy bolti és gyógyszertári késztíményt, legyen az bármilyen márka is, Vichy mert Avon , Oriflame stb...nem haaználok és nem is fogok.

Nekm az Ilcsi tökéletesen bevált, maradok melette :)

2009. okt. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
68%
Keves masodik, ugyanazt tudom mondani. nekem is felirta a borgyogyasz, hat het letelt es semmi nagy valtozas, talan max 15%ban segitett. amugy rajtam sem segitett semmi, sajna, lassan mar bele kell nyugodnom..
2009. okt. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
40%
Én is használtam Zyneritet + valami nagyon erős alkoholt és 2-3 hét alatt eltűntek a pattanások és azóta tiszta az arcom:)
2010. jún. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!