Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mondtok valami jófajta,...

Mondtok valami jófajta, kefét/sprayt/olajt ami göndör hajra van?

Figyelt kérdés
Mert nekem göndör hajam van, de amikor kifésülöm, akkor kiszálózódik és ilyen hullámos lesz ami tök ronda. De valami spray is kéne vagy olaj... Várom a javaslatokat!
2013. aug. 13. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is göndör hajam van. A göndör hajat nem lenne szabad fésülni pont az általad írt dolog miatt. Ennek ellenére én nem bírom elviselni, ha nincs fésülve, szóval egy ritka fogú fésűt vettem. Én nem használok olajat, helyette göndör hajra való balea balzsamot vettem. Egyszer, ha sok pénzem lesz, akkor Tigi terméket veszek :)
2013. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi kipróbálom!

Egy ritka fogú fésűről tudtok képet küldeni?

2013. aug. 13. 13:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne fésüld!!! Mosd meg, fésüld ki, majd tegyél rá egy kis hajhabot szétoszlatva (a tövére ne, mert hamarabb zsírosodik, vagy zsíros hatást kelt)Hagyd magától megszáradni (ha így teszel, akkor előtte rázd meg a hajad fejjel lefelé, így nem fog lelapulni), vagy használj diffúzort (ezt is fejjel lefelé). Ha megszáradt, bár vizesen is lehet, tegyél a végére egy kis oliva vagy kókusz olajat, amit előtte összekevertél természetes illóolajjal, így nem lesz olaj szaga. Ez jobb mint bármi többezres, mellette káros mű-cucc.

u.i.: ha hajhab helyett sört használsz, az még jót is tesz a hajnak, nem roncsolja, és segít, hogy tincsekbe göndörödjön. Az alkohol nem fog érződni, elpárolog, de ha félsz, használj alkohol menteset.

FONTOS: göndör hajat nem fésülünk, csak hajmosás után, vizesen. Ha szárazon fésülöd, nemcsak szénakazal lesz, de teljesen tönkreteszed, szétroncsolod!


-egy göndör hajú fodrász

2013. aug. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előzőt úgy éretettem: szárazon ne fésüld, csak hajmosás után ritka fogú fésűvel
2013. aug. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszike! ^^
2013. aug. 13. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!