Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek melyik a jobb?

Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés

13 éves fiú vagyok. Nagyon érdekel, hogy melyik hajforma tetszik nektek jobban főleg lányok. Göndör vagy egyenes?



Nekem göndör van. Ápolt de mégis úgy néz ki mint amit nem fésülnek soha XD. De én mégis fésülöm. Tiszta, nem korpás dús.


Ha Pl.: apukám munkahelyén elmegyek minden nő munkatársa csak a hajamat dicséri, hogy jaj milyen szép meg minden. Nektek lányok melyik haj jön be? Egyen vagy göndör?



2013. aug. 10. 20:18
 1/7 A kérdező kommentje:
*Egyenes bocsi :)
2013. aug. 10. 20:30
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem speciel az egyenes jobban bejön, de sokan szeretik a göndört :)
2013. aug. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyenes
2013. aug. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem az egyenes sokkal inkább bejön és tudom, hogy nem ilyen göndörre gondoltál, de az ilyen viszont amibe magának csinál 1-2 göndör "tincset" ez nagyon tetszik!:)

[link]

[link]

2013. aug. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a göndör sokkal jobban tetszik, de attól is függ milyen göndör. Ami rövid, és össze-vissza feláll a fejtetőn, az nem tetszik, de ami kicsit hosszabb, és csak oldalt göndör, az szép tud lenni.
2013. aug. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Göndör..öcsémnek is volt,olyan volt,mint egy görög isten. :D Persze arcfüggő is. :) Küldhetnél képet, úgy jobban meg tudnánk mondani.

25/L

2013. aug. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én imádom, ha egy srácnak göndör haja van :$ :D

18/l

2013. aug. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!