Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítés! Tippek és...

Szőrtelenítés! Tippek és ötletek! Segitenetek?

Figyelt kérdés

Több honapja szortelenitem a labam epilatorral, ezelott evekig borotvaval!

Szeretnek toletek segitseget kerni, h hogyan küszöbölhetném ki, h 2 nap mulva borostak jelenjenek meg a labamon, harmadik nap pedig mar ujra szőrös a labam! :/

Hazi praktikak, kremek, otletek johetnek!

Koszonom nagyon!!

18/L



2013. aug. 11. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 18 éves csajszi vagyok, nekem is hasonló gondjaim voltam csak nálam a bikini vonalnál van így, nem pedig lábnál! Nekem a gyanta vált be, igaz, hogy nem kellemes de ki lehet bírni, sőt ha kozmetikus előtt 1 órával veszel be egy fájdalom csillapítót, akkor meg sem fogod érezni!:)

Én is epiláltam magam, bár a lábam nem, nekem ott jó a borotva is, mert annyira azért nem bírom a fájdalmat!:) Remélem tudtam neked segíteni!

Ja és gyantázás utánra vegyél Aloe vera krémet, és kend be vele, és akkor nem lesz piros pöttyös, hanem szép és sima!:)

puszi

2013. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én iszonyat szőrös vagyok, mindenütt sötét és erős a szőr, ahol csak kinő rajtam. Ha borotválom, olyan, mintha már 3 napja nem borotváltam volna, meg sem látszik. Egy dolog vált be: a gyanta. Kellemetlen, de az eredmény nagyon jó, de mindenképpen kozmetikussal csináltasd. A szőrszálakat elgyengíti és sokáig sima marad a lábad. Hátránya, hogy meg kell növeszteni a szőrt és fáj is, de fájdalomcsillapítóval kibírható. :) Vágj bele szerintem! 19L
2013. aug. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!! :))

Akkor lehet, h gyantára váltok :)

Puszi

2013. aug. 27. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!