Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hennával festettem be a...

Hennával festettem be a hajam, kicsit gesztenyésebb színt szerettem volna, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Kicsit élénk lett, szobafényben sötétvörösesebb, napfényben viszont durva répafejem van.:)

Katasztrófa.:D


Kávéval festettem alapból, a Szép kis Indiában kapható Neha natúr henna porral.

Csak 1 órát hagytam a hajamon.

A próbafestések jók lettek, de így, hogy az egész hajam vörös már túl erős nekem.


Pláne, hogy a szemöldököm kicsit sötétebb...


Van valami tippetek?

Mossak még kávéval hajat?

Fekete teával?


Amikor a kamillateás próbafestést csináltam, annyi különbség volt, hogy kicsit csillogóbb lett a rezes szín... a kávés festéstől meg csak egy hajszálnyit lett sötétebb, de ha nem tudom, hogy az egyik tincsem kávéval kevert hennával festettem, a másikat meg csak hennával, meg nem mondom, hogy van különbség...


Vagy vegyek szintetikus barnás hajfestéket és fessek rá? (talán meg sem fogná a hajamat, hiszen a henna bevonta...)



Vagy pár nap múlva áll be a végleges színe, és van rá esélyem, hogy kicsit visszafogottabb lesz a végeredmény?

(Tegnap este festettem be.)


2013. aug. 10. 11:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!