Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti milyen gyakran...

Lányok! Ti milyen gyakran jártok fodrászhoz hajat vágatni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 02:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én fél évente szoktam de igazából olyan 3 havonta kéne.Nekem is ritkították már meg nagyon és nekem is olyan 2 évbe telt hogy szebb legyen.Otthon vágást nem ajánlom, mert nem tudsz formát vágni a hajadnak és gyagyi lesz.
2013. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
2-3 havonta, mert nem szeretem ha deréktől lentebb ér a hajam. Imádom a fodrászom, egy élmény hozzájárni :) mindig jobbat csinál mint amit elképzelek előtte, így szeretek gyakran menni.
2013. aug. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

10: Kell egy nagy tükör, amiben legalább derékig látszol, nekem egy nagy, kerek fürdőszobai tükröm van a falon. Kell egy jó olló, egy sűrű fésű, hénány csipesz, és valami, amire ezeket le tudod tenni.

Kibontod a hajad mosás előtt, amikor a legjobban fésülhető, ha zsírosodó a hajad, akkor akkor, amikor a legzsírosabb.

az egész pici, sűrű fogú fésűvel is, hogy sehol ne akadjon, és a lehető legegyenesebb legyen a vége.

Kiválasztasz oylan kicsi tincset, amit a mutató és középső ujajd közé úgy tudsz még fogni, hoyg ha levágod ollóval, akkor nem mozdul el az ujjaid közt.

És akkor megfogod, ésa végét levágod.

Ez oldalt könnyű, hátul nehéz:

Ameddig végig tudod húzni a fésűt a tincsen úgy, hogy egyenes a hátad, addig végighúzod, ott pedig szorosan megfogod a mutató és középső ujjad közé. Így pedig előre húzod a tincset Magad elé, hogy lásd. Mostantól csak azt kell figyelni, hogy a megfogott rész fixen legyen. A másik kezeddel végigsimítod ugyanígy 2 ujjal egészen az aljáig, ahol megfogod, és levágod a végét. Ennyi.

2013. aug. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!