Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti milyen gyakran...

Lányok! Ti milyen gyakran jártok fodrászhoz hajat vágatni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 02:09
1 2
 1/13 anonim válasza:
67%
Fél vagy negyed évente. Attól függ hogy mennyire zavar a hossza :) 17/L
2013. aug. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én félévente szoktam, de legutóbb 1 évig nem mentem, mert a fodrásznak a néhány cm kb 15 centit jelentett, így örültem, hogy valamennyire visszanőtt. Szerencsére most kevésbé törik, így 1 év után volt olyan, mint máskor fél év után, de azért a jövőben félévente tervezek menni..:D
2013. aug. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Soha, otthon vágom, amikor jól esik.
2013. aug. 9. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én se járok. Ha már zavar a hossza vagy toredezettnek érzem szólok Anyának, hogy egy kicsit vagjon belőle. Ennek egyszerű oka van: a legtöbb fodrász mindig többet vág belőle mint amennyit az ember szeretne. :)
2013. aug. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2,5-3 havonta 3-4 centit vágatok belőle.
2013. aug. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kb. 4-5 havonta vágatok a végéből egy picit.
2013. aug. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Évente egyszer.
2013. aug. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9 éve nem voltam, itthon vágom. 1-3 havonta vágok belőle, attól függ, hogy épp növesztem-e.
2013. aug. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Frizura függő. Amikor rövid hajam volt, akkor kéthavonta formára vágattam, most, hogy hosszú, akkor vágatok, ha törik, ez van, hogy fél év, van, hogy egy év. Azért tavasszal mindig érdemes kicsit vágatni belőle meg nyár végén.
2013. aug. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nekem is az a problémám, hogy hiába próbáltam már ki több fodrászt is, a fodrászoknál az 1-2 centi az minimum 7 centinek felel meg. Ráadásul szinte soha se azt az eredményt kaptam, amit vártam, volt már, hogy úgy kiritkították a hajamat, hogy 2 évig sírva néztem a tükörbe. Idén végre rendbe jött a hajam, már a derekamig ért, márciusban csak az oldalfrufrumból akartam vágatni, még csak megtörve se volt, de csak azt láttam magam körül, hogy lassan több haj van a földön, mint a fejemen, mikor megláttam a végeredményt majdnem elájultam. A fodrászt mikor kérdőre vontam, azt mondta, hogy néha ki kell ritkítani...úgyhogy eléggé tartok a fodrászoktól.


Láttam, hogy többen magatoknak vágjátok, ti hogy csináljátok? Nem féltek, hogy elrontjátok?

2013. aug. 9. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!