Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melírozott, ombre vagy "egyszí...

Melírozott, ombre vagy "egyszínű" haj? Nektek melyik tetszik legjobban?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is légyszi!

2013. aug. 8. 13:13
 1/8 anonim válasza:
teljesen mindegy, nem a haj számít. bár a kérdésedre válaszolva , az 'egyszínű'.16/f
2013. aug. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
a melír már kiment a divatból szerintem nagyon gáz, az ombre tetszik de nem nagy kontraszttal ,nekem egyszínű fekete és meg vagyok vele elégedve így.
2013. aug. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is ombreet akartam aztán inkább maradok természetes :)


Annyira tucat h a lányok többségének olyan a haja.. nem akarok közéjük tartozni.. kb már azért leszek egyedi mert nekem nem festett a hajam :D


De megbarátkozom ezzel így, nem is olyan borzalmas ez a szőkésbarna :)

2013. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyszínű. 21/F
2013. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ombre :))

13/L

2013. aug. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

#3 18/L voltam :)

Amúgy mint látod a 13 éves hozzászóló is az ombret pártolja.. ez csak tini őrület amit a celebektől lestek el.. és emberek tucatjai olyan után csorog..

2013. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Maga a melír nem ment ki a divatból, csak ez a határozott, zebracsíkos fazon. Most jelenleg az ilyen panelszerű a divat, amikor pl a szőke melír inkább napszívta hatást kelt egy alapból világos hajszínen (tehát nincs az egész haj végig csíkozva, csak a felső hajrétegen egy-pár panel), illetőleg sötétebb hajnál a színes panelek, ez viszont inkább ilyen sejtelmesen, szinte a hajkoronán belül, csak bizonyos pillanatokban látszódik. Sztem ez pl nagyon jól néz ki. Ombre nekem nem tetszik, minden 2. lánynak ilyen most a haja és sosem pártoltam a tömeg cuccokat. Az én hajam egyszínű, hennával festett és így szeretem. Amúgy nem nagyon érdekel a divat, ez áll jól, így nem nagyon fogom változtatni, csak mert egyedi és nincs 5millió másnak is ilyen.

21/L

2013. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ombre vagy egyszínű

15/L

2013. aug. 9. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!