Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek melyik hajtípus tetszik...

Nektek melyik hajtípus tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Jelenleg hosszú, dús és egyenes hajam van(elől van egy kis oldal frufrum, mivel nemrég teljes frufrum volt és most nő lefele).Itt a kép a hajamról:

[link]


SZeretnék egy kis változást, mert kicsit unom már a mostani hajam.

Ki is néztem egy fokozatos hajat, arra gondoltam.

Csak kicsit félek, hogy nem fog tetszeni a végeredmény. Ilyenre gondoltam amúgy(vagyis valami hasonlóra):

[link]


Nektek melyik fazon jön be jobban? Érdekel minden vélemény!!

Előre is köszönöm


2013. aug. 4. 14:19
 1/8 anonim válasza:
Szerintem a második hajnak előnytelen a festése, de szép a fazonja. A fazont csináltasd olyanra, a hajad pedig legyen egy kicsit világosabb barna pár szőke melírral, vagy szőke ombre-val. De ez csak az én véleményem/javaslatom.
2013. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
szerintem a változásos jól állna
2013. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A másodiknak tényleg jó a fazonja,de szerintem ne fesd be.
2013. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi véleményeket:) Nincs szándékomban befestetni,mivel eredeti fekete szemöldököm van, így a világosabb haj nem áll jól(tapasztalat:/). Szóval csak fazon változtatást akarok :)
2013. aug. 4. 14:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobban állna a fokozatos. Bár nekem az ilyen nagyon hosszú haj már nem tetszik, hiába szép a hajad, de ez abszolút ízlés kérdése:D fokozatosan ettől függetlenül jobb lenne.
2013. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindkettő rossz. Az első képen olyan semmilyen a hajad. Túl hosszú, túl sok, túl dús.


A másodikon meg szörnyű a festés és az is hosszú nagyon. Nekem legalábbis :)

2013. aug. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mindenképpen legyen fokozatos vágás, a hossza jó hátul, oldalt viszont válltól lehetne fokozatosan vágni, úgy kevesebb is lesz a hajad és formája is lesz.
2013. aug. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:) köszönöm, fokozatosra fogom vágatni,bár kicsit tartok tőle :)
2013. aug. 4. 17:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!