Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csupa patanás az arcom mit...

Csupa patanás az arcom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jöhet krém házilag öszedobot cuccok vagy esetleg tippek

2013. aug. 7. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:

élesztő(nem por)

egyél hetente 2-3 alkalommal,hamar elmúlnak a pattanások,pakolást is lehet csinálni belőle

keverheted mézzel,citromlével,tejföllel,tojással mindegy hogy melyiket választod jót tesz a bőrnek

2013. aug. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%

Egyél sok gyümölcsöt,zöldséget,legyél szabad levegőn és kerüld a zsíros ételeket.


Illetve ajánlom Gabi arcpakolásai közül ezt:

https://www.youtube.com/watch?v=EQSWnBUob3Q

2013. aug. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem inkább ne próbáld ki

citromos dolgokat nem szabad 10-15percig az arcon hagyni ahogy ő írta,tényleg segít a mitesszereken de csak ha előtte át van gőzölve az arc

az alap dolgokat sem tudja vagy mondja el,legalább annyit elvártam volna hogy odanyögje hogy csak megtisztított bőrön szabad használni a pakolásokat,de ahogy felfedeztem hogy az uborkát pl meg sem mossa megértettem hogy tőle ilyen apróságokra nem lehet számítani,de végül is egy arcpakolásos videóba minek is belerakni hogy ezzel csak még több szennyeződést viszünk a bőrünkre(bár úgy tűnik hogy pár hozzászólónak feltűnt a dolog)

2013. aug. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Természetes gyógymódok:

- különböző pakolások (neten nézz utána, hogy milyenek jók pattanásos bőrre)

- fontos, hogy naponta maximum csak 2x moss arcot, mert az sem jó, ha nagyon gyakran mosod meg a bőröd

- a nedves arcbőrödet puha törölközővel óvatosan töröld meg (ne pedig érdessel, mert az árthat neki)

- soha ne piszkáld a pattanásaidat


Krém:

- nekem csúnyán pattanásos volt az állam és a homlokom. Én elmentem bőrgyógyászhoz és nekem a Duac gélt írta fel. Kb. 2 hete használom, (semmi mást nem kenek az arcomra) és nagyon elégedett vagyok vele! Szinte teljesen elmúltak a pattanásaim. Bőrradírozni sem szabad!

A Duac gél használatát tekintve vannak fontos szabályok, hogy pl. csak vékony réteget kell felkenni a pattanásos területre, naponta max. 2x (de szerintem 1x jobb, főleg, akinek érzékeny a bőre, és hajlamos a kiszáradásra, hámlásra), este kell bekenni (fény), felbontás után hűtőben kell tárolni stb. De el kell olvasni egyébként a használati útmutatót, ha esetleg Te is a Duac-ot használod majd!

2013. aug. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én az életmódváltásban hiszek. Egészséges ételek, mozgás, friss levegő, sok folyadék, méregtelenítés.


Hiába a krémek és bármilyen arcpakolás, azok csak a tünetet (azaz a pattanást) szüntetik meg (ha megszüntetik), nem pedig a pattanás kialakulását előzik meg.

2013. aug. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, kell az életmódváltozás is, de ha gyorsabb megoldást akarsz, akkor jöhet a krém. És amellett, hogy kened az arcod, még egészségesen kell élni!
2013. aug. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha lúgos szappannal bekened majd ledörzsized akk száraz lesza bőröd.a pattikat nem tünteti el de kiszáritja a bőrt.nekem aza bevált.
2013. aug. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!