Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattis és száraz az arcom....

Pattis és száraz az arcom. Mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Nagyon száraz az arcbőröm, de ugyanakkor zsíros is és ez az ami nagyon zavar,és még van rajta pár pattanás is, már annyi kenőcsöt,krémet,pakolást próbáltam és érdekes semmi sem vált be. Tudnátok ajánlani OLYAT ami beválik, akármit. Arcpakolást, krémet vagy valamit, nem érdekel ha drága sőtt.

2013. aug. 7. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
teafaszappan arcmosásra +teafaolaj pattikra
2013. aug. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász? Elég sok embernek bevált, hogy orvosra bízta magát a kozmetikai polc végigpróbálása helyett. :)


(igen, tudom, semmi keresnivalóm itt, menjek vissza a közlekedés kategóriába - már itt sem vagyok... :P :) )

2013. aug. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Teafaolaj jó, de az csak arra, hogy a már meglévőt leszárítsa. Másra nem. Én is ezzel küzdök sajnos. Száraz a bőröm és az állam, csak az állam folyamatosan pattanásos. Már hülyét kapok tőle :( Sajnos nekem még pénzem sincs, hogy kipróbáljak ezt-azt. Ismerősöm járt amúgy kozmetikushoz, nagyon szépen letisztult az arca, aztán pár év múlva mintha semmilyen kezelést nem kapott volna. Visszajött az egész és el se tűnt azóta se :/


Szóval szerintem inkább a kajákon kellene elgondolkodnod, hogy miket eszel, száműzni az egészségteleneket, sokat inni, vizet lehetőleg. Esetleg csinálj méregtelenítő kúrákat. A pattanás leszárítása ugyanis csak tüneti kezelés :/

2013. aug. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
utolsó, nem szoktam egézségtelen kajákat enni, még a kajára is oda figyelek csak csirke húst eszek, disznót meg mást a számba nem tennék, nem eszek gyors kaját se, vizet szoktam csak inni, de azért pár csoki be szokott menni
2013. aug. 7. 18:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem kevert A-vitaminos krémem van, szerintem vény nélkül is kapsz a patikában. Erősen zsíros, szóval csak estére ajánlom, de aránylag jó. Csodát persze nem tesz.

Teafaolajat száraz bőrre inkább ne, hasonló bőrtípusom van így leírás alapján, és nálam csak rontott a helyzeten, hiába hatásos és jó sokaknál, de egy próbát tehetsz vele persze. :D

Az egészséges táplálkozás pedig nem feltétlenül azt jelenti, hogy nem eszel, csak csirkét, stb. Elég összetett dolog, és könnyen lehet, hogy nem az étrend milyensége az ok, hanem valami allergia vagy intolerancia. Érdemes lehet kivizsgáltatni, csak sajnos kb nyolcvan év múlvára adnak időpontot sok helyen. :/

2013. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszii:)
2013. aug. 8. 13:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz, aki a BŐRTÍPUSODNAK MEGFELELŐ terméket fog ajánlani. Látatlanban nem lehet semmit mondani.
2013. aug. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!