Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös hajba a szőke melír...

Vörös hajba a szőke melír hülyén fog kinézni?

Figyelt kérdés

Úgy hogy az alja lenne szőke tarkó körűl vagy ombre szerűen a hajam vége hajlana szőkébe?


Kicsit hosszabb mint hátközépig érő hullámos vöri hajam van most


2013. aug. 5. 14:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik.

20/F

2013. aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

azt neked kell tudnod hogy hogyan fog állni, vagy hogy fog állni ha felkelsz ( bár az ágyból kikelve senkinek sincs belőve egyből a haja, foglalkozni kell vele )... függ attól hogy milyen a hajad, könnyen kezelhető, vagy nem.... jól néz ki de nem mindenkinek áll jól, és az sem mindegy hogy mindehez milyen színű a bőröd, ha nagyon fehér vagy nem állna jól, mert sápaszt...

2013. aug. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

nem az, hogy nem láttam, vannak nagyon szép melírok, de úgy ahogy az ember ne vesz fel rikító lila blúzt piros szűk szoknyával fűzöld magassarkúval úgy vöröset sem melíroz szőkével, egyszerűen nem jön ki a két szín!!! most komolyan melyik a jobb?

[link]


[link]

2013. aug. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát ami a képen van az nekem nagyon tetszik:D
2013. aug. 6. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

20:52-es túlképp egyik sem tetszik ezek közűl, és pl ne vegyük ide azt mikor igénytelenűl van megcsinálva (pl első kép)


18:45-ös a bőröm inkább barnásabb (így nyáron)

2013. aug. 6. 07:56
 16/17 anonim ***** válasza:

[link]


ez pl nem olyan csúnya mint az első kép amit belinkelt valaki.... viszont ez is vörös és szőke melíros szerintem szép.

2013. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

13-as, persze, hogy rossznak tűnik, ha igénytelenül megcsináltat linkelsz be. Ja, a pinkes-fekete a második képen ugyanolyan borzalmas.

De vannak, amik jól mutatnak, pl.

[link]

[link]

[link] (jó, ebben nem a vörös az alapszín, de azért itt látszik, hogy jópofán meg lehet oldani)

[link]

2013. aug. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!