Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös hajba a szőke melír...

Vörös hajba a szőke melír hülyén fog kinézni?

Figyelt kérdés

Úgy hogy az alja lenne szőke tarkó körűl vagy ombre szerűen a hajam vége hajlana szőkébe?


Kicsit hosszabb mint hátközépig érő hullámos vöri hajam van most


2013. aug. 5. 14:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
inkább valami sötét melir illik bele, a szőke ilyen hányás árnyalatot adna
2013. aug. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Feketét nem akarok, mert úgy néznék ki mint egy emo-s :S
2013. aug. 5. 14:54
 3/17 anonim ***** válasza:
Jobb az emo, mint h olyan fejed legyen mint akit lehánytak....-.- legyen akkor barna a melir
2013. aug. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nekem tetszik akartam is tűzvöröset napszőkével nagyon jól néz ki csak az a baj hogy nagyon gyorsan nő a hajam és ez a színkombó nagyon kényes, és gusztustalan ha elkezd lenőni, tehát 2-3 hetente festetni kéne. ráadásul ezt nem tudod otthon, tehát fodrász minden egyes alkalommal...
2013. aug. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
miért lenne olyan mintha lehányták volna? nem láttál még szépen igényesen elkészített vörös hajat szőke melírral.utsó voltam
2013. aug. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ilyenre gondoltam

[link]

2013. aug. 5. 15:08
 7/17 A kérdező kommentje:

hát nem akarok emonak kinézni,kicsit kinőttem már én abbol :D

22/L

2013. aug. 5. 15:08
 8/17 anonim válasza:

Te linkelted be a képet.

Láthatod hogyan nézne ki.

Neked kell eldönteni, hogy tetszik-e.

2013. aug. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Na, ez a kombináció nagyon szép sztem. Meg kell találni a megfelelő árnyalatokat. Mert a vörös+szőke kombó az, amit nagyon el lehet rontani, és elég gusztustalanul és közönségesen is ki tud nézni, de ha egymáshoz passzoló árnyalatokat használnak, akkor gyönyörű is tud lenni.
2013. aug. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
a képen tetszik csak abban nem vagyok biztos,hogy a hétköznapokban mikor az ember csak felkel,zuhany és indul hogy fog ez kinézni XD
2013. aug. 5. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!