Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj egyenesítés vasalás...

Haj egyenesítés vasalás nélkül? Valami szérum?

Figyelt kérdés
Most festettem be a hajam , nem szeretném tönkre tenni. Van valami egyszerű ötletetek? Nem tudom mit csináljak! Ha be szárítom akkor is csak fél óráig használ. HELP!

2013. aug. 5. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Tegyél rá sapkát
2013. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Humoros! Látszik mennyi eszed van.
2013. aug. 5. 14:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne vasald! ;) Kb 10 perce olvastam egy cikket amikor napoztam hogy a férfiak szerint a hullámos/ göndör haj sokkal csinosabb ;)
2013. aug. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi:) most egy kicsit nőtt az önbizalmam :D
2013. aug. 5. 14:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a pasiknak a göndör/ hullámos haj jön be jobban, de őszintén. Van akinek egyszerűen ez előnytelen. :D Akkor meg mindegy hogy szép haj, a pasi szívesebben húzna zacskót a nő fejére.


Nekem például hullámos és nagyon dús hajam van. Szép és, jó de vállalhatatlan az arcom vele.

Egyénként én festem, és vasalom a hajam rendszeresen. Már 5 éve. Derékig érő és szép hajam van. :)

2013. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem hülyeség a sapka. nekem szálldosott, begöndörödött mindig a fejtetőn, sapkát húztam rá, szuperül lelapította, egyenesebb is lett tőle a hajam.
2013. aug. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a Loreal Selymes olajat ha vizesen használom akkor a hullámos hajam egyenesre szárad :)
2013. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül? :)
2013. aug. 31. 21:59
 9/9 anonim ***** válasza:
2 ezer körül van, de szerintem megéri mert puha és selymes lesz tőle a hajad. kb 1 éve vettem és még azóta sem fogyott el :)
2013. szept. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!