Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikus után hány nap...

Kozmetikus után hány nap kell, hogy lenyugodjon teljesen az arcbőröm?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt voltam kozmetikusnál, és elég rendesen megkínzott, persze kitisztított a pórusaimat meg minden egyéb, csak 3 nap múlva utazom el és félek, hogy akkor még mindig meg lesznek ezek a pirosas foltok az arcomon. Kinek mennyi idő után múlt el?

2013. aug. 2. 16:46
 1/7 anonim válasza:
Ez sok mindentől függ de főként attól,milyen típusú a bőröd. Nekem érzékeny a bőröm olyan 4-5 nap kell,hogy teljesen elmúljon a pirosság. Ismerősömnek már 2 nap múlva semmi sem látszik. Ehhez viszonyítva olyan 3-4 nap a normál
2013. aug. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2-3 nap.
2013. aug. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kb 2-3 nap
2013. aug. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam fél nap
2013. aug. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a válaszokat :) Nekem kicsit érzékenyebb a bőröm, tehát ha pl egy kicsit megvakarom akkor még 20 percig piros szokott lenni, de ahhoz képest már félig-meddig lenyugodott, szóval pár nap múlva már szerintem rendben leszek :)
2013. aug. 2. 20:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha jó kozmetikushoz mész, már akkor nem szabadna látszania a tisztításnak, mikor kilépsz az ajtaján. Nálam legalábbis így szokott lenni. Kínzás nélkül is lehet tisztítani (nálam előfordult, hogy valaki el is aludt közben).
2013. aug. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jó de én most voltam először kozmetikai kezelésen és volt mit eltűntetni az arcomról. Ennek hála lett egy-két kisebb sebem is, de a lényeg, hogy akkor el fog tűnni.
2013. aug. 3. 21:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!