Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mit csináljak, ha...

Szerintetek mit csináljak, ha ilyen szinten elbánt velem a kozmetikus? (kép)

Figyelt kérdés

Már 1 éve hozzá járok nagyon szépen kifesti,tartós is de legutóbb úgy kiszedte,hogy az egyikbe van egy nagy ív a másik meg egyenes,borzalmasan nézek ki, ki lehet ezt még javítani?

[link]

[link]

Ja és középen is az egyik távolabb van mint a másik tehát még rövidebb is és elöl úgy ki ritkította,hogy borzalmas már kifestve is.


2013. júl. 31. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
az ívesebbik egy picit vastagabb.Ahol "kigömbölyödik" abbol a részböl szedj ki egy sort.Azt is szedd ki ami a szélén hoszabb,úgy hogy egyforma legyen a távolság.Én megcsinálnám neked,mégse vagyok kozmetikus és magamnak szedem.
2013. júl. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi baj, a két szemöldök amúgy sem egyforma senkinek sem. Azért tűnik ívesebbnek, mert a képen alapból ferdén van rajta a fejed. Ha zavar, akkor vagy te szedj a másikon, vagy a másikat fest át barna porral vagy ceruzával.
2013. júl. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs semmi baj a szemöldökeiddel, amúgy is: a szemöldökök testvérek és nem ikertestvérek.

Sajnos kicsit máshogy nőnek a szálak az egyiknél, mint a másiknál, csak hasonlóra lehet kiszedni. Láttam én már sokkal különbözőbbet, és meg kell mondjam, még az is egész jól nézett ki! :)

2013. aug. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!