Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudom meg csinálni vagy...

Hogy tudom meg csinálni vagy beállitatni hogy ilyen hajam legyen? Mert most ugy csinálom hogy vasalás 180 fokon és got2b (kék) 100ml de csak ideig áll ugy aztán látok ilyen hajakat mivel állitsák be?

Figyelt kérdés

[link]


egyszer a fodrász beállitotta valami sprét fujt rá és ilyesmi volt csak elfelejtetem megkérdezni



2013. aug. 2. 15:44
 1/1 anonim ***** válasza:

hát.. nekem egyik osztálytársamnak van ilyen haja.. hát ő azt mondja, hogy eleve úgy szárítja aztán vasalja meg hajhab hajlakk meg vax.. de egész nap a hajába molyol.. amikor megy valahova egyből simogatja a haját! :DDD

egyébként lehet hogy már kicsit hosszú a hajad és azért lapul le... esetleg youtube-on nézzél videót hogy a pasik hogy csinálják! ;)

2013. aug. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!