Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Illene nekem a fekete haj?

Illene nekem a fekete haj?

Figyelt kérdés
Sotetbarna félhosszu hullámos hajam van,sotetbarna szemem es a borom olyan átlagos szinu senem fehér de nemis kreoll.
2013. aug. 2. 14:12
 1/6 anonim válasza:
öregiti az arcod.. világosabbra ha befested az fiatalitja
2013. aug. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen eztet enis tudom sajnos :/
2013. aug. 2. 14:17
 3/6 anonim válasza:

elsö vagyok: sötét hajkszin fekete és fehér azr legalább egy 10 sel öregit sajna



na de ha alul fekete felül világosabb barna akkor az ujol állna

vagy ami most divat

barna haj a végei fekete

2013. aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne. Öregít és fáradttá tesz könnyen a fekete haj. Tudom most nagy divat, de a nagy részének előnytelen. Meg főleg azoknak áll jól, akiknek tökéletes és szabályos arcuk van. Egy durvább vonású lányt eléggé el tud rontani, olyan keménnyé teszi, vagy nem tudom, hogy mondjam. Persze nem tudom, hogy nézel ki. :)

Amúgy feketéből van ilyen 2-3 mosással kijövő színező, bemosó sampon, próbáld ki azzal, ha épp nem mész vízközelbe (strandolásnál nem nyerő, mert ereszt nagyon xD), meglátod, hogy állna, és ha mégse tetszik annyira, akkor kikopik hamar. :)

2013. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szép sötétbarna haj szinte mindenkinek jobban áll, mint a fekete.
2013. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

koszonom a válaszokat ment a zold kéz :)

az elsonek szolok: nekem is most ugy van a hajam egyebkent hogy alul fekete folul pedig az eredeti hajszinem. Csak annyira sotet a hajam hogy aki nem tudja az eszre se veszi hogy be van alul festve... :/

2013. aug. 2. 16:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!