Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Illene nekem a fekete haj?...

Illene nekem a fekete haj? Vagy milyen illene szinben és fazonban? Kép lent.

Figyelt kérdés
[link]
2009. aug. 7. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne rossz a fekete haj. A fazonja most nagyon jó, ha nem unod, azon ne változtass. Szerintem egyébként a szőke lenne a legjobb neked, én nem festetném be a helyedben feketére.
2009. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jól állna neked a fekete,ha jól látom kék szemed van és azt is szépen kihozná:) Bár jól gondold meg mert abból nehéz utána visszaszőkülni:S Amúgy én még egy oldalfufrut ajánlanék:)
2009. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
zöld szemem van.oldal frufrum volt,de nem volt jo.
2009. aug. 7. 20:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb szőkén!
2009. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó a szőke!
2009. aug. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó szőkén!! Feketét tényleg jól gondold meg, nagyon nehéz megszabadulni tőle. Én is feketére festettem és már megbántam...
2009. aug. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szőke jobban áll, elképzeltelek fekete hajjal, nem állna túl jól. Az eleve drasztikus változás, ha nem tetszik, nem tudsz hipp-hopp visszaszőkülni. Szőkén viszont igazán csini vagy:)
2009. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem a fekete öregítene mint oly sok mindenkit! maradj szőke!:)
2009. aug. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hm...te már tettél fel ehez hasonló kérédst és ha jól tudom, ugyanezt a képet linkelted be.

Azóta nem festetted be a hajadat feketére? mert akkor is valami hasonlót kérdeztél.

Sztem a fekete öregít, a szőke jobban áll, hidd el. De lehetne a hajad alját feketére, felül meg szőke, az se rossz. :)

2009. aug. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!