Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Wartner szemölcsfagyasztót...

Wartner szemölcsfagyasztót használtam, s azóta is megvan a nyoma, mit tegyek, hogy eltüntessem végre?

Figyelt kérdés
Már 2 éve, hogy a vállamon lévő pici szemölcsöt eltüntettem a Wartnerrel, aminek örültem is, hogy hatásos. De!! Azóta ott egy ujjnyi helyen erősebben pigmentált a bőr. Szóval inkább maradt volna ott az a pici szemölcs, mert tényleg apró volt, csak hát ugye máshol nincs a testemen, én hülye meg miért ne akartam volna eltüntetni azt az egyet. De csak kitoltam magammal. Azóta mindig alapozóval kenem, hogy ne látszódjon. Van valakinek valami tippje, hogyan tudnám eltüntetni? Hónapokig radíroztam ott a bőrt, nem használt. Kentem krémekkel is. De nem akar eltűnni, bár már halványodott az igaz. Tud valaki ajánlani valami krémet erősebb pigmentációra?
2013. aug. 2. 11:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, módszert én sem tudok sajnos, sőt engem is érdekelne, mert ugyanígy jártam, nekem a csuklómon látszik a helye... 5 éve.
2013. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!