Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete őszülő hajra milyen...

Fekete őszülő hajra milyen színű hajfestéket ajánlatok fiatalos 39 éves nőnek? Link is érdekel.

Figyelt kérdés
Eddig mindig vörös voltam, de már nagyon csúnya ha lenő és nem festem be időben.
2013. aug. 2. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Na igen, a vöröset nem ajánlom. Ősz/ülő hajon nagyon csúnya ripacs színe tud lenni, meg foltosodik. :S Nagyon könnyen olyan tipikus öregasszonyos piros/narancs/bordó lehet.

Én mindenképpen valami természetes színt választanék. Ha a vöröstől nem akarsz teljesen elbúcsúzni, valami barnásvörös, gesztenyebarna hajban gondolkodnék.

De szerintem kérd ki egy fodrász véleményét. Milyen tónusok illenek a bőrödhöz, milyen festékkel tudod a megfelelő hatást elérni, stb. Eleve a hajad minősége is teljesen más lesz szép lassan, nem mindegy. Legalább egyszer érdemes rááldozni a pénzt szerintem. :) És ha megkérdezed mivel festette a hajadat, legközelebb megcsinálhatod magadnak is otthon.

2013. aug. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ősz haj a legkevésbé a világosszőkén látszik, de én azt nem ajánlom főleg fekete hajra, mert nagyon roncsolja a ajat. Szerintem egy világos, vagy középbarna meleg vöröses/aranyos fénnyel jól mutatna, persze ezt kép és szem/bőrszín, öltözködés befolyásolja.
2013. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!