Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás hegek eltüntetése?

Pattanás hegek eltüntetése?

Figyelt kérdés
Szóval nekem rengeteg pattanás heg van az arcomon, van ami már évek óta ott van. Mivel lehet eltüntetni? EGYÁLTALÁN EL LEHET TŰNTETNI AZ 1-2 ÉVE OTT LÉVŐ HEGEKT?

2013. aug. 1. 08:15
 1/3 anonim válasza:
Patikában tutira be tudsz szerezni valami kenőcsöt, amivel lehet halványítani a hegeket. Hallottam is egy olyan készítményről, de már nem emlékszem a nevére, ezért javaslom hogy kérdezz meg egy gyógyszerészt, vagy bőrgyógyászaton nézesd meg, mert úgy hozzájuthatsz vényköteles, erősebb hatású készítményhez is.
2013. aug. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem is rengeteg gondom volt a borommel es a szam mellett, valamint az orcaimon ugy nezett ki a bor, mint egy kisebb fajta aknamezo.


Egy 15 alkalmas un. Soft lezeres kezelesen estem at 22 evesen, ami stimulalta a bor hamlasat es megujulasat. Nem szabadott napra mennem utana nagyon sokaig.

Nem lett 100% tokeletes, hamvas, hibatlan borom tole, de turhetonel sokkal jobb allapotba kerult.


A pattanashegekkel az a gond, hogy nem szimmetrikusak, nemelyik melyebb, van, ami kisebb - tehat mindig lesz, ami esetleg visszamarad.

Nekem is vannak maradando nyomok, amiket a lezer sem tuntetett el.


En a lezert javaslom elsosorban, de sokat segithetnek kulonfele hamlasztasok: kemiai/gyumolcssavas hamlasztok.

Szoval barmi, ami a roncsolodott retegek egy reszet eltavolitja es uj bornek ad helyet.


Egy nagyon fontos dolog a vegere: SOHA NE KISERLETEZZ HAMLASZTASSAL OTTHON!

Orokre roncsolhatod a borod es soha el nem mulo pigment- vagy egesfoltokat szerezhetsz! Keress fel jo szakembert, lezert esetleg a borgyogyasz is felirhat (az en idomben meg igy volt, de ennek mar 10 eve, ma nem tudom, mi a helyzet)


Sok sikert!

2013. aug. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Rengeteg napozás/rengeteg szauna a nagyját eltünteti =) nekem bevállt :)
2013. aug. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!