Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás után maradt hegek...

Pattanás után maradt hegek eltüntetése lehetséges?

Figyelt kérdés
gyulladt pattanásaim voltak, és sajnos hegek maradtak utánuk, valamint fehérebb foltok, a bőrömön. Van olyan módszer, amivel el lehet őket tüntetni? Tudom hogy vannak elég drága hámlasztások meg hasonlók, de valami más megoldásra gondoltam...Vélemények?

2013. jún. 26. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Pér éve én is aknékkal közdüttem, a hátamon rengeteg volt, és hatalmas. Nagy fehér hegek maradtak utánuk, amik eleinte rózsaszínesek voltak, aztán kifehéredtek, és hegesedtek. Sajnos nem igazán lehet vele mit kezdeni, idővel halványodnak, csak várni kell. Nem tudom mennyire súlyos, bár ha az arcodon van akkor talán súlyosabb mint az enyém. Én már nem foglalkozom vele, elviselhető. Próbáld megszokni te is, és idővel jobb lesz. Továbbá sminkelj ügyesen :) A lézerkezelés, hámlasztás, 10 ezer ft-os talán használ-talán nem krémek nem hétköznapi emberek pénztárcájának valók.
2013. jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az előző kommentelőhöz szólva a lézerkezelés tényleg hatásos, csak nagyon kellemetlen. Nagynénikém kb. egy éve volt ilyenen, mert neki is ilyen heges volt az arca. A lézerkezelés annyira fájt neki, hogy közben remegett és sírt is (34 éves, nem sír csak úgy, nem gyerek). Utána belázasodott és beteg is volt, nem mehetett napra és nem tudott hetekig az arcához nyúlni. És a kezelés után mondta neki az orvos, hogy még 2-3 lézerezés kell a tökéletes végeredményhez. Mondanom se kell, nem ment el:D

Szerintem próbáld ki a Sudocreamet......nekem is van 1-2 heg az arcomon pattanás után, de ez a krém pár nap alatt elhalványítja:) Én a krémen kívül még cukor bőrradírt használok, kristálycukorral megdörzsölöm az arcomat:)

A Sudocreamet be tudod szerezni DM-be, Tescoba és nem tudom hol laksz, de Pesten van az Ázsia Center és ott fele annyiért is meg tudod venni (én is ott szoktam, nem hamisítvány)

Remélem valamit tudtam segíteni!:)

2013. júl. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!