Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Undorítóan néz ki a bőröm....

Undorítóan néz ki a bőröm. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Az orrom tele van töménytelen mennyiségű mitesszerrel, és pattanások is jönnek ki rajtam. Kenem az arcom Dalacinnal, szoktam mosni ilyen száritós szappannal, és ilyen Avon-os golyós valamivel is kenem. De mégis. Kozmetikushoz is jártam de nem lett jobb, csak rosszabb.Rossz nézni hogy a velem egykorúaknak milyen szép bőrük van nekem meg nem bármit teszek. Nem tudtok valahogy segíteni?L/18

2013. júl. 31. 14:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
18 ra el kéne tűnni?? aki ezt írta sincs tudatában a dolgoknak. ha vkinek kitolódik a fejlődési szakasz ez is kitolódik. pl nekem 21 éves korom után kezdett helyre jönni, addig ugyan ez volt amit írtál. havi egyszer kozmetikus tisztítsa ki az arcod vagy te otthon (tisztítás, radírozás, maszír, gőz , nyomkodás, fertőtlenítés, nyugtatás sorrendben) és téll. ne piszkáld a kezeddel az arcod!!
2013. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is voltam bőrgyógyásznál (igaz, nem emiatt első sorban), fölírt valami kencét. Úgy tűnik, használ. :D
2013. júl. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem hormonzavaros vagy.Én nem a bőrgyógyászt ajánlom mert az felír vmi méreg drága kencét azt vagy yhasznál vagy nem. Menj el nőgyógyászhoz és kérj tőle fogamzásgátlót. Nem olyan drága az már 3 havit lehet kapni 3-4 ezerért.
2013. júl. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Yuumia válasza:
sziaa, látom sok hasznos és nem olyan hasznos tippet kaptál, de szerintem nem igaz az, hogy a bőrgyógyász méregdrága krémekkel tömne tele téged, mert én is ilyennel szenvedtem s én elmentem ajánlotta nekem a roaccutan gyógyszert[igaz előtte tájékoztatott róla] fényre érzékeny gyógyszer és nagy dózisú A-vitamin döpping lesz, de garantálta elmulasztja a pattanásokat! Másfél éve nem szedem és gyönyörű az arcom, előtte zsírosodott és pattanásos volt, maximum egy évig szedtem, de ez attól is függ, hogy milyen csúnya az arcod!!
2013. aug. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!