Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leégett a hajam. Hogyan...

Leégett a hajam. Hogyan segíthetek rajta, hogy minél hamarabb visszanőjön?

Figyelt kérdés
Pár hete a fodrászom kiszőkítette és annyira elégett, hogy a fejem tetején teljesen rövid, tüsi lett a hajam. Ez nagyon feltünő és, hogy ne nézzek ki totál idiótának mindig hajpántot kell hordanom, ami nagyon unalmas. Az lenne a kérdésem, hogy valamilyen sampont vagy valamit tudtok ajánlani, ami hatékony?
2009. okt. 24. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Jesszusssoooommm , na én soha sem festettem a hajamat fodrásznál, de soha sem égettem le.

Mit csináltál? Feketéből platinaszőkét?

2009. okt. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

hogy lehet leégetni úgy a hajat,h. a haj TETEJE tüsis legyen? O_O ez lehetetlen :D

max.nagyon fog törni,de az alja és max.hullani fog.nem tüsis lesz

2009. okt. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha nem hiszed sajnálom. Én látom minden nap a tükörben.:S
2009. okt. 25. 12:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

én is jártam már így :S

sajnos a hajvágást tudom elsősorban ajánlani. amugy fodrászkellékesnél vannak nagyon jó pakolások egész jó árban, azonkívül nekem a gliss kur tápláló olaj sampon és balzsam kicsit helyreállította.

ja és amíg nem látod hogy kezd helyreállni addig felejsd el a hajszárítót és a hajvasalót is!

2009. okt. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi..én is kipróbálom majd:)
2009. okt. 26. 22:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Mit csinált a fodrász a hajaddal ? Milyen volt a hajad és milyet szerettél volna. Máshol mekkora a hajad ? Én is fodrász vagyok, de soha nem követtem el ilyen dolgot. Sajnálom, hogy vannak ilyen "fodrászok"....

Nem tudod a hajad növését gyorsítani. Én a helyedbe visszamennék és kártérítést követelnék a fodrásztól!!!

2009. okt. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!