Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen módszereket ajánlotok...

Milyen módszereket ajánlotok az arcomon és a homlokomon lévő pattanások ellen?

Figyelt kérdés
eddig a napozást és a fogkrém rákenését ajánlották(eddig csak a napozást próbáltam ki és szebb lett)

2013. júl. 30. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Vegyél pattanásos arcbőrre való arctisztítót és napi kétszer használd. Hidd el elég hamar javulni fog a helyzet.
2013. júl. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
már vettem de nem nagyon segített,a napozás jóval többet ért.
2013. júl. 30. 21:28
 3/10 anonim válasza:
Nekem pl. bevált a kénszappan és a teafa szappan is nagyon jó rá. Szépen leszárítja a pattanásokat, majd utána használhatsz reá neogranormon krémet.
2013. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
megpróbálhatom azt is.köszönöm.
2013. júl. 30. 21:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem ez vált be nagyon. Imádom. Nem éppen olcsó, tekintettel arra, hogy csak 15 ml az egész, de heti egy alkalommal szoktam már csak használni és olyam szép sima a bőröm, mint a baba popsi. Zsíros bőröm van, pattanásra hajlamos, én is kipróbáltam már egy csomó kencét, de egyik sem segített hosszabb távon. Elmulaszotta pár napra, aztán újra előjöttek. Aztán egy kozmetikus ismerősöm ajánlotta ezt nekem otthoni használatra és nagyon bevállt! Heti egyszer szoktam már csak használni megelőzésképpen. És azóta egy patti néha előjön, de picike, nem nagy, gyulladt és gennyes. Próbéld ki, vegyél meg egyet, aztán ha nem válik be, akkor ennyi. De ha beválik, akkor megéri az árát ;)


[link]

2013. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és ezt hol lehet kapni?
2013. júl. 30. 22:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Belinkeltem az előbb ;) Ilyen AHA savas krémeket csak fodrászkellékesnél tudsz venni esetleg, és itt kérdőjel merül fel, mert nem mindenhol van tapasztalatom szerint, valamint interneten tudsz rendelni, esetleg kozmetikustól tudsz kérni.
2013. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha tényleg szeretnél vmi jót ami használ, akkor menj el orvoshoz és írass fel DIFFERINT, ez elég hatásos legalábbis nálam, 2-3 hét alatt nagyon jól rendbe szedett, egy baj van ,hogy ez egy vény köteles gél, fontos h gélt kérjél, viszont nem olcsó 1600-1700 ft 30 mg, de hatásos.
2013. júl. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha valóban a te bőrödre való kozmetikumot szeretnél, keress fel egy kozmetikust, és kérj tőle tanácsot. Látatlanban senki nem tud valódi terméket javasolni, mert más az ő bőre és más a tiéd. Nem ugyanazok a termékek jók. Ezt miért nem tudja megérteni senki??
2013. júl. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

garnier skin naturals pure matt-brushes

nagyon jó

2013. aug. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!