Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért göndörödik be a hajam?...

Miért göndörödik be a hajam? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Párától , de most már ok nélkül is elkezd göndörödni ereditelig egyenes hajam . De elég durván . 1-2éve kezdődött . Mit tehetnék , hogy újra egyenes legyen ? Hajvasaló se segít :( 14/L
2013. júl. 29. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmit.Serdülőkor.A göndör is nagyon szép.Sőt.A melegtől göndörödik be,a hőtől.Nekem is így volt amúgy,hogy egyenes volt a hajam,most meg olyan semmilyen igaziből.Ha neked szép a göndör a hajadban,akkor szerintem ne csinálj vele semmit,mert én örülnék neki,hogy vagy göndör vagy egyenes lenne a hajam,de egyik sem az igaziból,nem áll be normálisan.

keratinos hajegyenesítéssel fodrásznál tudod egyenesebbé tenni,de mint ahogy semmilyen más ilyen természetellenes dolog,ez sem jó a hajnak.

Nem azért mondom,mert én nem használok pl hajvasalós se.Dehogyisnem,épp ez a baj... :/

2013. júl. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem az is a baj , hogy elől nagyon göndör hátul meg egyenes és elég érdekes hogy , egy ilyen 5 cm-vel kisebb elöl a göndörség miatt . Most hogy mondod elgondolkozok a mesterséges egyenességen , csak ez hogy rontja a haj egészségét kissé megrémit :/ tudom hogy , nem kellene használnom a hajvasalót , de így valami bohóchoz hasonlítok inkább ... Köszi a válaszodat :) Zöld kéz ! :)
2013. júl. 29. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Nemreg en is igy lettem ezzel, alig volt benne hullam, kisse hullamos volt, aztan egyszer csak minden tarsasagi esemeny utan olyan volt, mintha mikrofonfejem lenne.

Amit gondolok: levagattam belole hajkiszaradas miatt egy 15 centit, es azt gondolom, hogy mivel a suly nem huzza lefele a hajszalakat, nem tud most olyan egyenes lenni.

Nem lehet hogy nalad is volt ilyen nagyobb hajvagas?

2013. júl. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem , nekem mindig is hosszú fenékig érő hajam volt/van .
2013. júl. 30. 08:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Én imádnám ha néha göndör lenne a hajam, de nekem mindig úgy néz ki mint ha vasalnám, annyira egyenes.


17/L

2013. aug. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Előszőr én is így voltam , de most már szörnyű ...
2013. aug. 6. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!