Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajat szeretnék kivitel...

Göndör hajat szeretnék kivitelezési ötlet?

Figyelt kérdés

Leszögezném h nemvagyok meleg!:D Van életem gyönyörű asszonykám ééés igen neki szeretnék még jobban tetszeni :) szóval az ötletem h megnövesztem a hajam és vmi göndörre gondoltam :) most a növesztés úgy fél-háromnegyedénél járok de nagyon egyenes a hajam :/ :)erős vastag szálú... ha hajmosás után megtörlöm csak törölközővel akk is ha úgy hagyom akk is ha hajszárítóval szárítom meg akk is szval már nyugodtan hívhatom magam dróthajúnak :D vmi ötlet h tehetném göndörré?:)Nagy példakép pl Kit Harington :) Szóval ne kövezzetek meg ha nem muszály csakmert szeretnék adni a külső megjelenésemre :)

27F


2013. júl. 26. 02:40
 1/3 anonim ***** válasza:
dauer
2013. júl. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az a baj ezzel, hogy ha magadtol csinalod, soha nem fog ugy allni, mint eggy termeszetes gondor haj, inkabb ne nevettesd ki magad.

A masik meg az, hogy irtad, eros egyenes szalu hajad van, na pont ez az a tipus, ami 2 perc utan kidobja magabol a hullamot, szoval hiaba is csinalnad meg.

Esetleg dauer? De az sem ugy nez ki..Es az egyenes hajuaknal gyakran meg azt is kidobja magabol, es visszaall egyenesre.

2013. júl. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el fodrászhoz, vagy akár hívj házhoz a netről olyat aki vállal kiszállást és csináltass egy dauert. Mutasd meg pl Kit Harington képét, hogy olyat szeretnél, mint neki van, tudni fogják, hogyan kell megcsinálni. Magadtól csak akkor tudod megcsinálni, ha értesz a dauerhoz és magadnak fel tudod csavarni a hajadat a hajcsavarókra...
2014. ápr. 16. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!