Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S Tudnátok ajánlani...

S. O. S Tudnátok ajánlani nekem igazán tartós hajfestéket?

Figyelt kérdés

Eddig mindig fodrászkellékesben vettem hajfestéket. Londát használok már legalább egy éve, de nagyon csalódott vagyok. Túl hamar kikopik a szín, már a 2. hétnél látszik a drasztikus változás. Most is befestettem intenzívebb sötétbarnára, de most már köze sincs hozzá. Kifakult és nagyon kivilágosodott. Szóval semmi köze hozzá. Hozzátenném színkímélő sampont és balzsamot is használok.


Tudnátok valamit ajánlani?



2013. júl. 25. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Syoss
2013. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a problémám. :( Már annyi féle festéket kipróbáltam, főleg drága fodrászkellékeseket, mégsem okés ez így, hogy 2 hét után csúnyán kikopik. :S
2013. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány százalékos oxit használsz a festékhez?
2013. júl. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 3as válaszolónál a pont. Mellesleg minden festék más-más összetevőkből áll. Lehet, hogy a Londa nem jön be. Igazán tartós hajfesték alatt ki-mit ért? Olyan hajfesték, ami 6-8 hajmosás után is a festés utáni színt mutatja...nincsen :(
2013. júl. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Syoss. :))
2013. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szeretem a schwarzkopf hajfestékeket ( igora royal) vér profi cucc.....de könyörgöm a syloss egy selejt....
2013. júl. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

:( Hát így most nem tudom mi legyen, vagy mire térjek át. Lehet a Londát most már elfelejtem, csak kellene valami másik ami jó.

Mit javasoltok? Hanyas oxit használjak hozzá? Sötétíteni szeretnék.

2013. júl. 28. 13:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Hajfestékhez a 6-os oxi ajánlott a te esetedben, viszont ha nincs túl sok ősz hajszálad, a tartós színezőkkel is tehetsz egy próbát. Ezekhez elég a 2-3 %-os oxidálószer.
2013. júl. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!