Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Honnan tudhatom, hogy kreol...

Honnan tudhatom, hogy kreol bőröm van-e?

Figyelt kérdés

Születésem óta szoli nélkül barna vagyok, nem vagyok se cigány se félvér, anyám apám magyar. Apámtól örökölhettem, mert Ő meg az egyik testvére még ilyen ... apám falusi, nem tudom ez befolyásolhatja-e, hogy valamilyen meló közbe lebarnult és azt örököltem? (bocs ha hülyeség).

Úgy tudom azok a kreol bőrűek akiknek kék esetleg zöld szemük van de az enyém barna. (hajam sötétbarna)

F


2013. júl. 24. 01:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Meg a bőröm "külső" része barna, míg a "belső" fehér ... szóval tenyerem fehér és a másik része barna...
2013. júl. 24. 01:11
 2/10 anonim ***** válasza:

"Úgy tudom azok a kreol bőrűek akiknek kék esetleg zöld szemük van"


Micsoda..? Azok a kreol bőrűek, akiknek "lebarnult árnyalatú" a bőrük, semmi köze a szem színéhez.

2013. júl. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hmm, okés. Van valami jellegzetesség amiről tudni lehet azon kívül, hogy olyan az árnyalatom ? :D Nem vagyok biztos
2013. júl. 24. 01:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem Kolompárnak vagy Lakatosnak hívták akkoriban a postást? :D
2013. júl. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Háhá :)
2013. júl. 24. 01:27
 6/10 A kérdező kommentje:
Várom még a segítőkész kommenteket és mennek a zöld mancsok :D
2013. júl. 24. 01:39
 7/10 anonim ***** válasza:

onnan hogy 17 évesen még nem csókolóztál :D

am.felmenőid között kell lennie barna bőrűnek meg amúgy is magyarok nem skandinávok vagy svédek szóval lehetsz te barna bőrű magyar is

2013. júl. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ez a hü..lye nevű felhasználó mindenhol ott van ma este.
2013. júl. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha belenézel a tükörbe, szerintem rájössz a válaszra.
2013. júl. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kreol bőrünek szerintem azt nevezzük aki nem cigány meg nem is félvér , egyszerűen csak hamar megfogja a nap . Ezt a szemszínes dolgot nem tudom honnan vetted de hülyeség . Pl rám is azt szokták mondani hogy kreol bőrü vagyok mégis barna szemem van és barna hajam . Mondjuk én télen sokkal fehérebb vagyok de ahogy jön a nyár lebarnulok, leégni meg ritkán szoktam . És egyébként is könnyen meglehet különböztetni , hogy ki cigány és ki kreol bőrü . Remélem segítettem :)
2013. júl. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!