Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos vagyok mindenhol,...

Pattanásos vagyok mindenhol, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na szóval..tele vagyok pattanásokkal, az arcom és a hátam. Inkább az arcom miatt aggódom mert sok mindenben megakadályoz és már nagyon kellemetlen. Vannak már hegek is, kisebb nagyobb pattanások. Voltam bőrgyógyásznál, írt fel krémet, arclemosót de semmit sem segített. Használok Aloe Verát, azzal is kenegetem, nem nagyon használ. Ha el is tűnik, máshol előjön. Most azzal próbálkozom hogy élesztőt eszek, kerülök az olajos dolgokat, tejterméket és sok vizet iszom. De tényleg nagyon elveszi ez a kedvem, enélkül minden könnyebb lenne, kérem aki tud segítsen! Fontos lenne és megköszönném! 15/F

2013. júl. 23. 23:17
 1/5 anonim válasza:
prórbáld meg a szappant vagy a fogkrémet, ezek elvileg leszárítják
2013. júl. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fogkrémet én is használok,de nem a legjobb megoldás és ha sok van akkor nem mész sokra vele
2013. júl. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szappant ne használj, mert azzal csak a bőrödet szárítod ki, ami még egy plusz problémát fog jelenteni. Menj el kozmetikushoz. Otthon ne kísérletezz, mert azzal csak több kárt okozol. Most ilyen korban vagy, nem csak nálad jelentkeznek ezek a problémák, úgyhogy nyugodj meg :)
2013. júl. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Konzultálj a bőrgyógyászoddal, mert így leírás alapján szerintem egy Roaccutan/Sotret kúra lenne számodra a legmegfelelőbb! Persze vannak mellékhatások, de a bőröd teljesen és véglegesen letisztulna, ha rendesen végig csinálod az orvosod utasításai szerint, és kellő szakmai felügyelettel a mellékhatások is minimálisra csökkenthetők. (egy bőrgyógyász hallgató)
2013. júl. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a tesóm is nagyon pattanásos volt.aztán amióta csak babaszappannal mossa az arcát azóta szép tiszta lett az arca.a lényeg hogy ne piszkáld és ne nyomkodd.amúgy is is pattanásos voltam nagyon.de én állandóan nyomkodtam stb.amitől persze csak rosszabb lett.aztán az arcomra a pattanásokra fogkrémet tettem ami szépen leszárította.most rendeltem az avonból egy aha savas maszkot és tényleg nagyon sokat segített.már csak a kis foltokat kell eltüntetnem
2013. aug. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!