Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használtatok már drága hajápol...

Használtatok már drága hajápolókat? (Kérastaste, Joico, Tigi stb)?

Figyelt kérdés
sok jót halottam ezekről, de nagyon drágák. arra gondotam gyűjtögetek és veszek pár ilyen terméket. melyiket érdemes megvenni?
2013. júl. 21. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A fodrászomtól kaptam nemrégiben egy Orofluido nevű hajolaj termékmintát. Meg kell mondjam, hogy van különbség(elég nagy) az eddig használt drogériás és e között a termék között.
2013. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tigit használtam.

Nem rossz, de mivel nincs roncsolt hajam, így a sokkal olcsóbb termékekkel is elérem ugyanazt a hatást :)Bár az illata iszonyat finom, de ezért meg nem adok ki ennyi pénzt :D

2013. júl. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tigi , Kerastase, Biolage mind professzionális termék. A Joico nem....Hatalmas különbség van a boltban kapható cuccosok és ezek között. Figyelj rá, hogy a töredékét kell használnod ezeknek az anyagoknak egy alkalommal, mint a gagyibbnak, Rengeteg bennük az ápoló és a megfelelőt kell használnod! Tehát, ha jó állapotban van a hajad, nem használhatsz roncsolt hajra valót, mert attól rossz lesz a hajad. Mindegy melyiket veszed...a Kerastase és a Biolage = L'oreal, a TIGI= Catwalk, Fudge.....ezek már egykutya profi cuccok :) Legalább te gyorsan rájössz, hogy egy-egy jó terméket fél évre veszel annyiért, amennyit egy olcsó trutyira 5-6 alkalommal költ az ember a tescoban.
2013. júl. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Joico miért nem? Itt is áradoznak róla: http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap.. és a fodrászom is ezt használja.Köszi!
2014. jún. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!