Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Használtátok már a mostanság...

Használtátok már a mostanság hiánycikk és nagyon drága Rectodelt kúp patikában elkészített olcsóbbik változatát?

Figyelt kérdés
Ha igen, mik a tapasztalatok, ugyanolyan, mint az eredeti?
2013. febr. 13. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
én elég régóta azt adom a fiamnak,teljesen ugyanaz,mint a rectodelt.ezért is ajánlotta a háziorvos.a mi városunkban két patikában kapható csak(pedig megyeszékhely),de az a lényeg,hogy van
2013. febr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én két alkalommal használtam és sajnos a kislányomnak nem vált be.Semmit sem hatott,ugyanúgy fulladt,mintha be sem adtam volna.Pedig úgy örültem,hogy nem kell vennem a drága rectodelt-et.Jövő héten viszem vissza dokihoz,elmesélem Neki.Kíváncsi leszek,hogy mit mond erre.
2013. febr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!