Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy mostanában...

Miért van az, hogy mostanában a hajam két mosás után ledobja a tartós hajfestéket?

Figyelt kérdés

Teljesen eltűnik a szín, pont mintha kimosható festék lenne. Régen nem volt ilyen. Többféle festéket is kipróbáltam, de semmi. A hajam szőkített részén sem más a helyzet.

Miért lehet és mit tehetnék ellene? Próbáljak ki egy drágább, "minőségibb" márkát?


2013. júl. 19. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így jártam pár hónapja. A szőkített részt vissza kell pigmentálni, nincs benne szín és nincs mihez tapadnia a hajfestéknek. Fodrásszal meg tudod csináltatni, egyedül ne állj neki mert nagyon el lehet rontani.
2013. júl. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még a szőkített rész nem is olyan vészes, inkább az "eredeti" hajam, bármivel festettem rá, pár hajmosás után ugyanolyan világosbarna lett, mint azelőtt, eltűnt belőle minden szín :S
2013. júl. 19. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet ám hogy a többféle festék nem szereti egymást. Akkor is csinál ilyet, ha túl gyakran fested. Menj el fodrászhoz, ezt otthon magadnak csak még jobban elrontani tudod. :(
2013. júl. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám, mint neked. Azelőtt ilyen problémám nem volt soha. Nekem azt javasolták próbáljak ki jobb hajfestéket. Ezeket ajánlották: Wella, L'oreal, Schwarzkopf Palette. Viszont nekem is ajánlották a haj pigmentálását, amit az előző hozzászóló már írt. Nem tudom mennyibe kerülhet egy ilyen a fodrásznál. Én egyenlőre kipróbálom ezeket a hajfestékeket, ha nem jönnek be ezek sem, akkor szerintem lenövesztem és az eredeti hajszínemről kezdem a festést.
2013. júl. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!