Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet olyan kimosható hajfesté...

B.B05 kérdése:

Lehet olyan kimosható hajfestéket kapni, ami 1-2 mosás után már lejön?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek szőke haja van, szeretne mást kipróbálni. Eddig csak olyanokat találtunk, ami 28 mosásig kitart, de addig nem kéne. És ha kikopik a szín, akkor az eredeti hajszíne lesz látható, vagy a festett szőke?
2011. nov. 28. 21:05
 1/4 anonim válasza:

en 4-5 mosasrol tudok.

ha kopik, akkor pedig csak egyre vilagosabb lessz a szoke haja miatt. pl:voros->rozsaszines.

2011. dec. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Azt hiszem, a Wellának van olyan, ami 2-3 mosás után kijön :)

Sok van benne, hab állagú, ha azt akartam hogy tovább fennmaradjon átfésültem hajmosás után. Jól befogja a hajat, nekem is szőke és barnára festettem. :)

fodrászboltokban, rossmanba, stb. biztos találsz:)

2011. dec. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Még arra lennék kíváncsi, ha kijön a hajszínező a 4-5 mosás után a hajból, akkor az eredeti hajszíne lesz látható? Vagy az, ami most van, a festett szőke?
2011. dec. 3. 15:24
 4/4 anonim válasza:

szerintem a szoke es az eredeti enyhe keveredese.

de a szoke fetek mindent ledob 1-2 mososas utan, vagyis kifakul

2011. dec. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!