Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit vegyek, epilátort, vagy...

Mit vegyek, epilátort, vagy gyantázó szettet?

Figyelt kérdés
16 éves epilátorom most romlott el, sürgősen kell vennem vmi szőrtelenítő gépet, mit javasoltok? És ha epilátort, akkor milyet?
2013. júl. 17. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van epilátorom, de már kezdek áttérni a gyantára. Sokkal egyszerűbb és tartósabb nálam az eredmény a gyantával. Szóval én egy voksot adok a gyantázószettnek :)
2013. júl. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a gyanta kevésbé fáj, és szebb lesz utána a bőröm.

X-epil Happy Roll on gyantázót használok :)


18L

2013. júl. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyanta kellemesebb, de sokkal macerásabb használni, többet kell vele várni, meg ki is fehérít. Egy pont az epilátornak.:)
2013. júl. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Epilátor, ha bírja a bőröd.

Ha már kicsi akkor lehet is szedni, nem kell úgy megvárni, mint a gyantánál.

Én 2 éve vettem epilátort, előtte gyantáztam és meguntam, hogy nyáron is meg kell várni, hogy megfelelő hosszú legyen a szőr a gyantához.

Egyébként sem szép a gyantázásra váró csupaszőr láb.

2013. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!