Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki próbálta a x-epil...

Valaki próbálta a x-epil gyantázó készüléket, amit most nagyon hirdetnek? Jó a minősége?

Figyelt kérdés
Nekem volt még pár éve egy ilyen gyantázó szettem, de állandóan beragadt a gyanta a készülékbe és egy szép napot nemtudtam patront cserélni :/ ezért félek egy kicsit venni egy ilyet, bár ahogy láttam most már fele annyiba kerül mint pár évvel ezelőtt.
2013. jún. 5. 09:08
 1/5 anonim válasza:
Én ma vettem meg, ha kipróbáltam írok :) De amúgy én is azért mertem megvenni, mert a bnőmnek ilyen van és dícséri
2013. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, várom a véleményed :D Mennyiért vetted amúgy? És dm / rosman-ban lehet kapni ugye? :)
2013. jún. 10. 08:55
 3/5 anonim válasza:
Media Marktban vettem, aloe veras gyantával próbáltam ki és elsőre szerintem egész jól sikerült! Azt mondta barátnőm, hogy majd lesz még jobb is, főleg ahogy ritkul majd a szőröm! Egy pár szálat nem tudott kitépni, azoknal szemöldökcsipesszel nekimentem :) Meg van hozzá olaj és ápoló-nyugtató krém is, azok nagyon jók! Másnapra már alig látszódott a pirosodás!
2013. jún. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én rossmanban sehol sem láttam, így a média marktba 5500 ft volt, de azóta már láttam euronicsba, ott csak 5000 ft
2013. jún. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

megvettem végül én is, de a rossmanba, 6500 ft volt , vagy valahogy így. volt a vit-nek is ugyanilyen gyantázó szettje, de néztem a patron árát és az 2000 ftráadásul pici is, úgyhogy inkább ennél az x-epinél maradtam, igaz még nem próbáltam ki, majd holnap :D

köszönöm a válaszokat

2013. jún. 16. 00:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!