Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha szteroidos krémmel kenem a...

Ha szteroidos krémmel kenem a fejbőröm, több hajam lesz?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés hajam van,ezért kéne.
2013. júl. 10. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Most ezt komolyan gondolod?
2013. júl. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el egy hajgyógyászhoz, aki nem a lehúzásra megy. A szteroidos krém hülyeség.
2013. júl. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem akarok butaságot írni, de szerintem magad ne kísérletezz ilyen krémekkel, mert a szteroid megemelheti a vérnyomást és nem biztos, hogy jó lenne, ha a fejbőrödre kennéd.

valamint nehogy mégjobban hulljon tőle a hajad, szóval inkább kérdezz meg egy hajgyógyászt, akár neten is lehet, vannak online szakértők, és hátha tudna ajánlani vki olyat, ami biztosan nem káros és jót tenne a hajadnak.

ha már leve kevés van, akkor nem szabad csak úgy rákenni bármit a hajadra.

remélem sikerül dúsítani a hajadon:)

2013. júl. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Eddigi válaszadók, ha még tudnátok is, miket írtok...de azért írjátok a hülyeségeteket töretlen lelkesedéssel.

Igen, amikor a szorgalom, hülyeséggel társul...

2013. aug. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, esetleg ha megmagyaráznád, mi a hülyeség? A hajgyógyász ajánlása, vagy hogy a szteroidos krém hülyeség? Nem arról volt szó, hogy bőrgyógyász írta fel neki, mert olyan problémája van. Ami a hajgyógyászt illeti, én azért ajánlom, mert nekem segített. Egy olyan, aki nem a lehúzásra ment.

Az oké, ha te másként gondolod, de legalább magyarázd már meg, mi a hülyeség szerinted, ha veszed a fáradtságot, hogy beírjál. Én például szívesen tanulok újat.

2013. aug. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!