Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek azért, hogy...

Mit tehetek azért, hogy hajszárítás után ne legyen olyan a hajam, mint a seprű vagy egy szénakazal?

Figyelt kérdés

Minden hajszárítás után egy kicsit száraz lesz a hajam, és olyan mintha a hajszálaim, nem inkább összébb, hanem inkább szétállnának egymástól...Remélem érthető hogy mire gondolok...:-)

Kicsit hullámos a hajam, de én utálom, ezért egyenesítem, de nem úgy, h tök egyenes legyen, mint ami a mai divat, hanem ne legyenek benne nagy hullámok..Rakok rá hajpakolást, hajformázó krémet, és amikor kész, szép sima selymes, de utána nem sokkal kezd egyre széjjelebb állni, és leginkább egy seprűéhez hasonlít az állaga...Mitől van ez? Forró a hajszárító? De én már mindent kipróbáltam, krémektől kezdve, hogy langyos szárítás, messze van a hajamtól a hajszárító...stb. Nem értem...Mit rakjak rá, hogy selymes és ne durva tapintású legyen? (ja amúgy hosszú a hajam, és az igaz, hogy hátul főleg a végét nehezebben tudom kezelni, mint a többi részt, és leginkább itt a baj...)


2009. okt. 18. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Az én hajam is ilyesmi, sokmindent kipróbáltam már de a legjobban ez vált be: Megmosom a hajam, utána rakok rá balzsamot, de nem egyből öblítem le, hanem kb 10 perc mulva. Utána megszárítom (ekkor még össze-vissza áll), fújok rá hővédő spray-t (got2be) átfésülöm utána már nem áll szét, akkor lehet vasalni, utána már jó lesz. Esetleg még tehetsz rá waxot, de csak a végére egy kicsit.
2009. okt. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én hajam is ilyen. Próbáld meg körkefe segítségével beszárítani. Régebben, amikor jóval hosszabb volt mint most, akkor meg azt csináltam, hogy szárítás után jól kifésültem és egy laza gumival összefogtam. Pár óra múlva már szép sima volt. De ezt most már nem tudom megcsinálni, mert ki van ritkítva, lépcsőzetes, tehát hiába fogom össze, a rövidebb tincsek össze-vissza állnak és ettől tök tré lesz. Most próbálom ismét egyenletesre összenöveszteni.
2009. okt. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki hajszárító nélkül. Törülközőbe csavard be. Persze vigyázz. nehogy megfázz!
2009. okt. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%

Hát már eléggé tönkretetted a hajad. Viszont egy megoldást tudok ami 100%.ra beválik. Hajmosás után a végéből csak fél centit vágj le.( ha megy egyedül és persze van eszközöd ) Megszárítod a hajat szokásos módon és hajvégápoló szérum ill. hajegyenesítő szérummal bekened és napokig szép marad. Ilyen szérumot avon,Tony&Guy..Stb.. márkában találhatsz. Amúgy a sok vasalástól ilyen nekem is ezvolt. mondjuk én kb. 10 centit vágattam (:

Sok sikert ;)

2009. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!