Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vélemények? Tapasztalatok?

Boglárka1994 kérdése:

Vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

[link]

véleményeket , tapasztalatokat várok . vettem L'oreal effassor terméket + 9% oxydálót , vörös a hajam -> szőkét szeretnék


2013. júl. 9. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de borzalmas.. L'orealtól gyalázat, nem értem hogy adhatták hozzá a nevüket. Szimpla szőkítőpor, de még abból is a legrosszabb fajta.

Középbarna hajamon próbáltam ki, az első csalódás a mennyisége volt. Hihetetlenül kevés van egy tasakban, de az ára felér vagy 3 rendes szőkítőporéval. Második a végeredmény. Undorító hányás színű lett a hajam, alig vártam hogy megszabaduljak tőle. Harmadik és egyben legrosszabb, a használata után hullott, kiszáradt és letört a hajam olyan szinten károsodott. Ha érdekel mások véleménye is olvass pár véleményt a neten, a többség ugyanezt tapasztalta :/

2013. júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Huhhh.....ezt látni kellene. Az effasor nem szőkítőpor, hanem festékradírozó ....ezt csak az előző kontár hozzászólónak írtam, aki butaságokat lablatyolt itt neked. A vörös pigmenteket a legnehezebb eltávolítani a hajból :( ezt a Lorealos fodrász núgy csinálja, hogy felteszi a sz.port és figyeli, hogy mia hajad reakciója. Tompítja a vöröset, besárgul...stb.....sok lehetőség, amit ott helyben megfelelő festékkel kell kezelni pl: hamvasítani....Vöröset, feketét otthon NE szívj le. Az effasortól is tönkremehet a hajad, ha nem jól használtad....mint az előtted szóló. Neki sósavat ajánlok, az olcsó és tuti. Neked azt mondom, hogy nézesd meg a hajad egy jó fodrásszal, mondd el, mit szeretnél és mérlegelj, hogy mit mondd. Lehetsz szőke! :) csak lehet, hogy türelem kell hozzá, de lehet, hogy elég egy alkalommal egy jó fodrász.
2013. júl. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatot írtam, amit mellesleg a kérdező kért, de játszd csak az eszed látom abban nagyon tehetséges vagy.
2013. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!