Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztalatok, vélemények az...

Tapasztalatok, vélemények az Oxy reload hajfestéklemosóról?

Figyelt kérdés
két hónapja vagyok fekete, de rá jöttem hogy egyszerűen öregít, nem áll jól. régi vágyam hogy szőke legyek, és ez a cél, tegnap leszívattam a hajam alját, ma is ment rá egy adag (szőkítőpor + 12%os hidrogén). elég szépen kivilágosította, bár a tapintása olyan mint a szénáé, nagyon tönkretette. mindenképp világos akarok lenni, és hallottam erről az Oxy Reload-ról, állítólag minden festéket eltávolít a hajról. megérti venni egy ilyet? mennyibe kerül, és hol lehet kapni?

2013. máj. 3. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyet már rég nem láttam sehol, azt sem tudom lehet-e még kapni egyáltalán. Hajradírból Nirvel a legjobb, de az sem tökéletes. Inkább a c-vitaminos világosítással próbálkozz kezdetnek.
2013. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A színleszedők sokkal jobbak a szőkítős megoldásnál - láthatod, hogy a hajad már tönkre is ment. Ráadásul tök felesleges volt ilyen erős oxidálószerrel csinálni.

Oxy reload a Nirvel terméke is, amit fent írtak. Ezek kétkomponensű cuccok, és nem teszik tönkre a hajat. Van több gyártónak is, viszont lehet, hogy nem szedi le úgy a feketét, ahogy várod.

2013. máj. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!