Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feketéből lehet szőkét csináln...

Feketéből lehet szőkét csinálni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A fekete hajtól nagyon hullik a hajam ami amugyis vékonyszálú és már alig van hajam,most elakarok menni fodrászhoz leradíroztatni ,de félek kihullik a hajam tőle és kiszeretném olyan napszőkére világosítatni de csak 6%-os hidrogénnel engedném a fodrásznak,szerintetek meglehet ezt csinálni vagy alig maradna hajam?Az egyik fodrász else válalta ,mert fél hogy kopasz lennék:(S ha lesikerül radírozni a feketét róla akkor utána mennyi idö múlva szünik meg a hajhullás?:(
2009. okt. 17. 23:24
 1/4 anonim válasza:
100%
szerintem hagyd amíg lenő, mert tényleg nagyon tönkreteszi a hajad ha feketéből szőkét csinálsz. először is nagyon ki fog száradni, aztán a másik meg hogy tényleg hullani fog. nemcsodálom hogy nem vállalta a fodrász. hagyni kell hogy lenúljön, vágatni a végéből rendzseresen, és hogy nelegyen olyan feltűnő a lenövés mondjuk melírokkal takard vagy hasnló nel egyen az elsődleges célod a szőke, attól se lesz sokkal jobb, ugyanúgy hullani fog. tudom még aánlani a barnát. remélem segítettem. de szerintem kérdezd meg fodrásztól
2009. okt. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nagyon csúnya lenne ha megvárnám mig lenőne,mert seggig érő hajam van és kb most tart mégcsak a füllemnél a fekete haj a lenővésben:(de mondjuk ez a melirozás ez nem rossz ötlet,és emlitetted a barna hajszínt arra hogyan lehetne befesteni?:) Egyébként köszi a segítséget:)
2009. okt. 18. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyi, nekem is volt seggi*g érő hajam és hullott, de amint anyum levágott belőle 20-30 centit, elmúlt a hullás azon nyomban!

Lehet, hogy a fekete hajszín és a hosszú haj súlya is nagy terhet ró a hajhagymákra, és ezért hullik!

Szerintem vágass le belőle kb. 20 centit (nem árt neki).

Amúgy sem szép a hosszú vékony szálú haj. (nekem is az volt).Én utáltam, hogy lapul a fejemhez.


Fülig ér a lenövésed? Az milyen színű? Barna?

Szerintem ne szívasd le, hanem vegyél fekete 24 hajmosásig tartó hajszínezőt, és színezd be a lenőtt részt. ez a színező 4-6 hónap múlva teljesen kikopik a hajadból, de így letudnád növeszteni, anélkül, hogy károsodna a hajad. Néha 2-3 havonta egyszer utána színezhetsz.

Esetleg ezzel még egy évig növeszted le, és aztán megnő a lenövés a vállad alá és levágatod a festett részt. Kikopik az eredeti hajadból a színező és azt már szőkítetheted!

Igaz egy évig fekete színezett lennél, de addig sem menne tönkre a hajad.

Higyj nekem, máshogy szétba*szod a hajadat.

Vágj belőle 20 centit is. Lehet h azért is hullik.

L/27

2009. okt. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

szia,ez nem rossz ötlet levágatni a végéből,gondolkozok rajta én is,de szerintem a fekete hajszinezőt azt hagyom ,annyira megutáltam ezt a színt,hogy igy tönkretette a hajamat inkább nőjjön le vagy be melirozom vagy nem tom:( amugy az eredeti hajam ami már látszik a fejem tetején az szőkésbarna.

S neked amikor levágattad a végét akkor egyből megszünt a hajhullás?:)

2009. okt. 18. 21:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!