Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feketéből szőkét hogy egyszerű...

Feketéből szőkét hogy egyszerű csinálni?

Figyelt kérdés
Természetes hajszínem szőkésbarna, inkább szőke. És kb 2 éve feket vok, de nagon el kezdett hullani a hajam, és hát mikor nő lefelé a festék eléggé látszik a szöszi. Már unom festeni, és hiányzik a szöszi is.
2009. jan. 11. 21:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
78%
Úgy egyszerű, hogy elmész fodrászhoz. Ha nem, akkor házilag is leszivathatod a hajadat. De gondolom nem értesz hozzá - ezért is kérdeztél itt bennünket - így könnyen leégetheted a hajadat, nem beszélve a pipisárga eredményről, ami az üzletekben kapható "nagyszerű" termékek végeredménye lesz.
2009. jan. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gúnyolódást nem kértem.
2009. jan. 11. 21:09
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha unod a festést akkor ne fesd be többször, és ha szőkét akarsz akkor ne feketére fesd....
2009. jan. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen sehogy nem lehet feketéből szőkét csinálni. Ha nem akarod, hogy még inkább hulljon hajad és leégjen, akkor válaszd a türelmesebb folyamatot, a lenövesztést. Tudom, nem szép látvány de ha már most hullik a hajad, akkor egy leszívatástól csak mégjobban fog!
2009. jan. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mesterfodrász szalonban használnak ún visszapigmentálót. Nem olcsó, de ammóniamentes, nem roncsolja a hajat. Ha hullik a hajad, akkor vagy van valami belső bajod, vagy a hajad már megsínylette a megdolgozást. Ezt a szalonba majd mindenképpen mond. Ahová én járok, ott a mesterfodrász így dolgozik, én már több munkáját láttam, nem tette tönkre a hajakat. Viszont ilyen visszapigmentáló akármit mezei fodrásszalonokban nem nagyon használnak.
2009. jan. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én hajam leszívták,és nem hullik,és nem ment tönkre!Igaz,hogy jópár hónap volt a folyamat,mire kivilágosították,de legalább nem ment tönkre!Annak megy tönkre,akinek egy alkalom alatt csinának feketéből szőkét!Kérd meg a fodrászod,hogy szívja le,és kenjen rá világosbarna festéket!Következő alkalommal, kb 1-2 hónap múlva már be fogja fogni a sötétszőke!És ha mindig 1-2 árnyalattal viágosabbat ken rá, akkor fokozatosan szőkébb lesz!Bár egy jó fodrász tudja mi a dolga!Azt semmiképp se engedd,hogy egy alkalom alatt szőkét csináljon belőled!Légy türelmes!Az otthoni szőkítést pedig nem ajánlom!
2009. jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én is a lenövesztést ajánlom. egyszer voltam szőke, azaz csirkesárga, de nagyon megbántam. nekem vöröses beütésű gesztenyebarna az eredeti hajszinem. a fodrász le is cseszett, hogy minek szőkítgettem magamnak otthon, másnál hónapokig kísérletezik, míg olyan hajszínt kap, mint az én eredetim... és én is türelmesen megvártam míg lenő. azt javaslom, hogy a lenövést leplezendő, hordj pár hónapig vastag hajpántokat, kendőket a hajadba, nagyon jópofákat lehet kapni, és nagyon vagány sztem. aztán amikor már kellőképp lenőtt, vágasd le. aztán legközelebb alaposan gondold át a drasztikus hajszínváltást.
2009. jan. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
de érdekes válaszokat olvastam itt:D nekem kb egy hónapja lett fketéből szőket a hajam. fodrász csinálta és egy nap alatt meglett(monduk 8 órán keesztül volta ottXD) a hajam végére tövére meg kzepére is más más erősségű hidrogént raktak és több rétegben egre világosabbra majd utána a festék. gyönyörű hamvasszőke lett nem pedig sárga. picit kiszáradt más baja nincsen, pedig már rengeteg szinű volt a hajam és vékonyszálú is
2009. jan. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem visszapigmentálóval lett leszedve a hajamról a fekete. És nem mesterfodrász csinálta hanem a fodrászkellékesből vettem port és oxit. valóban nem olcsó, de hatásos és kíméletes. Barnát akartam, barna is lett egy alkalom után!

De ha szőkét szeretnél, legalább 2 szer le kell radíroznod vele a hajad.Egy kicsit szárít de jóval emberségesebb mint a szivatás. Úgyhogy nem olyan nagy ördöngősség, otthon is meg lehet csinálni! Én vagyok ez élő példa, és még le sem égett a hajam.

2009. jan. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A fekete hajfestékbe van egy olyan anyag,amitől jobban hullik a hajad!De ha nagyon hullik akkor lehet belső gyulladás is.Olyan hogy visszapigmentálóról én nem tudok,az a visszapigmentálás,amikor egy hajat kiszőkítenek,(vagy egy ősz haj)amibe nincs festékpigment visszafestik.ahogy az előttem szóló is írta,egy szőkítés után, más százalékú oxi kell a hajtőre mint a végére és ahhoz szokták kikeverni a festéket is mennyire maradt sárga a hajad.szóval szerintem menj fodrászhoz,mert elég macerás.
2009. jan. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!