Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Folyamatosan kipattogok a...

HotChoc kérdése:

Folyamatosan kipattogok a borotvától, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Egy ideje, ha borotválom a lábam vagy a combom, két napra rá mindenütt kipattogok tőle. Évek óta szőrtelenítem így magam, de egész novemberig sosem volt ebből baj. Miért lehet ez, illetve mit tehetnék hogy ez megszűnjön? A válaszokat köszönöm!

2013. júl. 8. 19:01
 1/3 anonim válasza:
sose csináld úgy, hogy a bőröd száraz. mindig legyen nedves. tegyél rá borotva habot úgy könnyebben is megy, és nekem úgy nem pattog ki intim helyen sem.
2013. júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pirkó Éva válasza:
Használsz borotválkozás utáni balzsamot? Én azt használom és nekem bevált, már nem pattogok ki.
2013. júl. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, mindig nedves lábon használom, de a balzsamot ki fogom próbálni, köszi a tippet! :)
2013. júl. 9. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!