Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Puncim borotválom. és...

A Puncim borotválom. és kipattogok meg körülötte is mivel enyhíthetem vagy távolíthatom el?

Figyelt kérdés
mert sztem ez undi

2013. jún. 20. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
használj borotválás közben habot vagy zselét, miután végeztél kend be babaolajjal
2013. jún. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Borotválásnál használnod kellett volna habot, vagy legalább valami szappant is akár.

Plusz utána amikor végeztél fertőtlenítened kellett volna. Én arcszeszt használok az alkoholos és legjobb fertőtlenítő, de mivel csíp mint állat, így nem mindenkinek javaslom, csak én csinálom ezt mert én kemény csajszi vagyok X)

Nos ilyenkor használhatsz borotválkozás utáni balzsamot is, az nem csíp ugyan de hűsíti a bőrödet és hidratálja, de az előttem szóló írta hogy babaolaj az is jó rá. És persze utána le kellett volna mosnod.

2013. jún. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig ki fogsz pattogni mert az a szôr hegyètõl van ahogy nõ ès irritálja a bõröd akár már pár órával utána is. Gyantáztasd, attól nem lesz olyan.
2013. jún. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de gyantázni nem csak felül gyantázzák? és mennyivel tart tovább a gyantázás?
2013. jún. 20. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!