Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olaj hajra? Seitseg!

Ricinus olaj hajra? Seitseg!

Figyelt kérdés

Azt irjak, hogy miutan bekentuk vele a hajunkat, csavarjuk be folpakkal.... De hogyan? Tincsenkent?

Valaki segitsen! Elore is koszi!:/:)



2013. júl. 8. 08:19
 1/6 gömbicica ***** válasza:

én is hallottam, állitólag hasznos. Nem csinálnám.


az egész fejedet tekerd be folpakkal ne tincsenként!!!

szerintem!

2013. júl. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én használtam a ricinusolajat hajra 4 hónapig.

És nem folpackoztam, hanem rákentem a hajamra a ricinust tojássárgájával hígítva, sima bevásárlószatyrot tettem rá. :D

Úgy, hogy ráhúztam a hajamra, a homlokomig, hátul bekötöttem a nyakamnál és arra még rátekertem egy törölközőt, hogy melegebben tartsa.

Őszinte leszek...én hajnövesztés végett kezdtem el használni. Rettentően dús és vastagszálú a hajam és nem hatott. Szinte semmivel se nőtt többet/gyorsabban...

Viszont a húgomnak vékony szálú, eltöredezett haja volt, ő a mai napig használja és neki hatott! Nem teljesen jött rendbe, de szinte alig van eltöredezve a haja! :)Sőt szinte épp, hogy egy kis töredezés van benne.

Talán azért nem hatott nekem, mert dús, vastagszálú az enyém...fogalmam sincs, de nekem nem jött be a ricinus. :(

2013. júl. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Én pont így csinálom :D

2013. júl. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Nekem használt, 3-4 hónapig semmi, aztán meg egyszer csak hirtelen úgy elkezdett nőni, hogy felfogni se bírtam :) Oda voltam nagyon, mert nekem soha nem vált be semmi.

Most pihentettem a hajam egy fél évig de lassan újra elkezdem (nem szabad folyamatosan csinálni. Én egy olyan 7-8 hónapig csináltam aztán azt vettem észre mintha "leállt volna", csak úgy nőt mint bármikor előtte, ezért pihentetni kell, mert folyamatosan hosszú ideig nem hat, mert hozzászokik a hajad és a fejbőröd.

Szóval pihentess :)

És amúgy a szatyor is tényleg teljesen jó megoldás, a lényeg hogy ne kenj össze semmit, meg azért ha be van kötve valami nejlonnak akkor izzad alatta a fejbőrön ami még jobb.

Én amúgy úgy csináltam hogy heti 1 alkalommal, este bekentem (nem tettem hozzá semmit és nem is melegítettem -mert sokan azt mondják fel kell melegíteni de ez hülyeség, az csak arra jó hogy folyékonyabb és könnyebben el tudod oszlatni a hajon...) reggel pedig lemostam, aztán én még tettem rá kallos pakolást ( [link] amit fél óra helyett 1 óráig hagytam rajta lemostam és utána balzsamot tettem rá egy kicsit.

Na ezzel a macerás gondozással kb 3 hónap után rohamosan nőni kezdett a hajam, havi 5cm kb nagyon durva és nagyn örültem :)

ha kérdésed van szólj

(előző voltam)

2013. júl. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Ment a zöld kéz!!:)
2013. júl. 8. 20:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én használok ricinusolajat és én az egész fejemet befóliázom és húzok rá még egy sapkát( persze olyat amit már nem használok ) rajtahagyom 4,5 órát és alaposan kimosom a hajamból!
2013. júl. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!