Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kipirosodott az arcom, ég és...

Kipirosodott az arcom, ég és viszket a Rossmannos arclemosòtòl. Milyen termékcsaládot ajánlotok helyette?

Figyelt kérdés
Nivea tejes arclemosòt használok, tonicnak vettem a Rossmannos lemosòt, dehát ugye nem jött be, szòval tonicot keresek. Tippek? Nektek mi vált be? (pattanás eltávolítás/megelőzés céljábòl)?
2013. júl. 6. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Rongyolj be a patikába és kérdezd meg, milyen hipoallergén cuccot tudnak neked adni.
2013. júl. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha elfelejted ezeket a drogériás szutykokat az arcodra. Nem olcsó, de jobban jársz, ha Biodermát, LRP-t vagy Eucerint használsz, legalább az arcodra.
2013. júl. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vehetsz drogériából is termékeket,de család azonos legyen.Vagyis niveához-niveát válassz.Így nem egészítik ki egymás hatását.A másik,érzékeny bőrre készült termék legyen.
2013. júl. 7. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem pattanásokra pont nem kéne ilyesmiket használni, mert ezek se nem előzik meg, se nem távolítják el, több bőrre káros anyag van bennük mint hasznos.

Bioboltokban keresgélj szappanokat, krémeket, stb.

2013. júl. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Korod? Bőrtípusod?
2013. júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
23 vagyok, és zsíros a bőröm. Télen nem is szoktam tonicot használni, csak nyárra kell, mert akkor hamar zsírosodik a bőröm, főleg ha nincs rajta alapozó és púder, ezért kell a tonic, nem fogok gyógyszertárban venni, csak a drogéria jöhet szóba, folyamat dolgozom, csak hétvégén van időm vásárolni, akkor pedig nincs patika.
2013. júl. 7. 19:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

A t-vonalban zsírosodik inkább, vagy az egész arcod? Arcmosás után szokott húzódni? Vannak mitesszereid?

2013. júl. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Inkább csak a t-vonalon zsírosodik, arcmosás után sosem húzódik, és vannak mitesszereim.
2013. júl. 8. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!