Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mostmár elegem van belöle!...

Mostmár elegem van belöle! Mivel tüntessem el?

Figyelt kérdés
Van az alkaromon, valamivel a könyököm hajlata elött belülröl egy meröleges 10cm.s seb, az osztálytársam csinálta egy madzagdarabbal, tiszta eröböl végighúzta a kezemen. Már fél éves, de abszolút nem halványodik a heg. Úgy néz ki, mint egy régi vágás, mintha magamnak csináltam volna. Idegesít, hogy mindenki azt hiszi, felvágtam az ereimet (oké, nem alaptalanul, mert régen vagdostam magam, de az tényleg nem most volt). Hogyan tudom eltüntetni? Már naygon idegesít!

2013. júl. 5. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet érdemes lenne bőrgyógyásztól kérni rá valami krémet
2013. júl. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam h a hegeket és bőrhibákat lézerrel nagyon szépen el lehet halványítani. Szerintem érdeklődj a kozmetikusodnál :) és ne félj biztosan van rá valami megoldás!
2013. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!