Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A melegben elég sok pattanás...

A melegben elég sok pattanás jön ki az arcomon, hogyan tűntessem el őket?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, általában nem jön ki rajtam sok pattanás, de most így a nagy meleg hatására tele van velük az arcom. valami praktika?

2013. jún. 25. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha kifekszel napozni, a nap fertőtleníti és szárítja a bőrt. Nekem pont hogy olyankor eltűnnek :)

Viszont ha tudsz feliratni, akkor menj el a háziorvoshoz és kérd meg, írjon fel Zinerytet. Én azt használom 1-2 éve és imádom. Alig van pati az arcomon! :)

15L

2013. jún. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Heti 2-3 alkalommal használj arcradírt . A többi napon is rendesen tisztítsd le a bőröd esténként.
2013. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is nagyon pattanásos vagyok, nekem a Sudocrem használ legjobban. Gyógyszertárban lehet kapni, és mindenféle bőrproblémára jó. Olyan 900 Ft. de nagyon sokáig elég, pedig elég kicsi tégelyben van, én meg elég sokat használom.

Szerintem ezt próbáld ki.

2013. jún. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a zöldtea + kamillatea kombinációt ajánlom. A zöldtea ivása méregtelenít, míg a kamillatea arcmosásra való használata leszárítja a pattikat
2013. jún. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A zineryt tényleg jó, de fényérzékenyíti a bőrt(bejutnak a káros sugarak+ lecsökkenti a bőr védekezését), úgyhogy sztem az nyárra pont nem jó, de lehet kapni teafaolajat 900 Ft környékén, ha abból esti arcmosás után 2 cseppet teszel egy kis darab nedves vattára és azzal áttörlöd az arcod, akkor az is sokat fog segíteni.
2013. jún. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igyekszem kipróbálni mindet. :)
2013. jún. 25. 16:02
 7/7 anonim válasza:

valoszinü hormonalisan!

de lehet nap allergia is!

attol is függ mit kentel magadra elötte, lehet arra reagaltal (UV)

ne hasznalj olyan dolgokat amiben , parfüm, szintetikus, vegyi anyagok vannak, vagy parfüm, szilikon, paraben, stb.

csinalj egy meregtelenitö tea kurat, a gyogyszertarba kapsz ilyet, es vegyel Cink kenöcsöt, es menj el egy kozmetikushoz!

kamilla teaval moshatod az arcod...

2015. aug. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!