Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan, milyen módon tüntessem...

Hogyan, milyen módon tüntessem el a pattanásaimat?

Figyelt kérdés

Az arcomon elég sok kis és nagy pattanás van. Néha kinyomkodom, néha hagyom. Rengeteg krémet meg folyadékot próbáltunk már amit az orvos írt fel de nem sokat használ. Valamikor nagyon szép, alig látszanak, valamikor meg olyannyira látszik hogy elmegy a kedvem az élettől is. (Főleg most hogy tetszik egy lány, és ő is kezd megszeretni..így nem merek vele találkozni)

Van valami tanácsotok mit csináljak a pattanások ellen? BÁRMI ! 15/F Köszönöm!



2013. jún. 19. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Havi 1 szoli.

Durva, de nekem 3 éves kínlódás után csak ez segített.

2013. jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az nem megoldható, más megoldás kellene.
2013. jún. 19. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Hidd el nem ciki a fiúknak kozmetikushoz menni! Nekem a kozmetikus hozta rendbe az arcomat pedig csúnyán be volt gyulladva a homlokom fél évig...mire elszántam magam, hogy elmegyek kozmetikushoz. Sokat segített. Voltam én is bőrgyógyásznál írt fel kenőcsőt (semmit nem ért) voltam természetgyógyásznál (semmit nem ért) végül a kozmetikus az aki győzelmet aratott :) Járok szoliba is bár mostanában nincs sok pattanásom mert szedek fogamzásgátlót is és az ugye rendbe rázza a hormonokat. De a szolárium szárít (sokan vannak ellene) nem kell vadul szolizni nem arról van szó. Én 6 percre szoktam csak bemenni hetente 1x :)De inkább menj el kozmetikushoz, ne kezelgesd otthon mindenféle kencékkel. 20/L
2013. jún. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Aki szeret nem bánja, aki szalad nem látja :). Ne ezen múljon, hogy találkozol-e vele. Amúgy este jó alaposan mosd meg, áztasd ki a bőrt, nyomkodd ki őket, kend le alkohollal aztán kend be kamillakrémmel majd aludj egy jót. Reggelre semmi se fog látszódni:D(Nálam mindig beválik).
2013. júl. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!